background - 10 věcí, které jste možná nevěděli o Deadpoolovi!
10 věcí, které jste možná nevěděli o Deadpoolovi!

10 věcí, které jste možná nevěděli o Deadpoolovi!

26. 02. 2016
Jakub Jandát
3 obrázků
6 min čtení

Možná je to už trochu ohrané, ale to nemění nic na tom, že Deadpool je zkrátka neskutečná pecka! Pojďme se tedy podívat na pár zajímavostí.

  1. Ve filmu se objeví trosky Hellicarier, lodě S.H.I.E.L.D.U., kterou jsme mohli vidět v předešlých filmech o Avengerech.

  2. Ryan Reynolds si z natáčení vzal (ukradl) jeden z Deadpoolovských kostýmů. Později k tomu řekl: "Líbí se mi ho nosit. Čekal jsem deset let na natočení tohoto filmu, takže jsem si ten za oblek vzal.

  3. Studio nařídilo, že Reynolds musí být po nanešení make-upu pořád k rozpoznání a také chtěli, aby se divákům z jeho vzhledu nedělalo špatně. Přesto nanášení latexu každé ráno trvalo čtyři hodiny.

  4. Někdo si asi říká, proč není Deadpool jako ve filmu X-men Origins: Wolverine (2009), to je tím, že se ve filmu X-men: Budoucí minulost (2014) změnila budoucnost, takže i Deadpool se změnil.

  5. Kvůli škrtům v rozpočtu jsme se ve filmu nedočkali dvou dalších postav z komiksů - Garrison Kane a Wire.

  6. Díky tomu, že se Deadpool podobá Spidermanovi, bývá nazýván Spidermanem na cracku. Ve filmu na Spidermana naráží hláškou "S velkou silou přichází velká nezodpovědnost".

  7. Po titulcích je ještě jedna závěrečná scéna. Nezapomeňte!

  8. Ve filmu se nakonec objevilo jen 70 % původního scénáře.

  9. Ryan Reynolds na Halloween 2015 vyšel do ulic v kostýmu Deadpoola, vyhlédl si skupinku dětí v X-menovských maskách a chtěl je rekrutovat do svého týmu. Jedna z otázek, kterou dětem položil, byla například: „Kolika lidem jste už vzali život?"

  10. Merc with a Mouth (ukecaný žoldák), i takto se Deadpoolovi přezdívá v komiksech.

Zdroj: csfd.cz, vlastní prožitek

Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background