background - 10 věcí, které jste možná nevěděli o Deadpoolovi!
10 věcí, které jste možná nevěděli o Deadpoolovi!

10 věcí, které jste možná nevěděli o Deadpoolovi!

26. 02. 2016
Jakub Jandát
3 obrázků
6 min čtení

Možná je to už trochu ohrané, ale to nemění nic na tom, že Deadpool je zkrátka neskutečná pecka! Pojďme se tedy podívat na pár zajímavostí.

  1. Ve filmu se objeví trosky Hellicarier, lodě S.H.I.E.L.D.U., kterou jsme mohli vidět v předešlých filmech o Avengerech.

  2. Ryan Reynolds si z natáčení vzal (ukradl) jeden z Deadpoolovských kostýmů. Později k tomu řekl: "Líbí se mi ho nosit. Čekal jsem deset let na natočení tohoto filmu, takže jsem si ten za oblek vzal.

  3. Studio nařídilo, že Reynolds musí být po nanešení make-upu pořád k rozpoznání a také chtěli, aby se divákům z jeho vzhledu nedělalo špatně. Přesto nanášení latexu každé ráno trvalo čtyři hodiny.

  4. Někdo si asi říká, proč není Deadpool jako ve filmu X-men Origins: Wolverine (2009), to je tím, že se ve filmu X-men: Budoucí minulost (2014) změnila budoucnost, takže i Deadpool se změnil.

  5. Kvůli škrtům v rozpočtu jsme se ve filmu nedočkali dvou dalších postav z komiksů - Garrison Kane a Wire.

  6. Díky tomu, že se Deadpool podobá Spidermanovi, bývá nazýván Spidermanem na cracku. Ve filmu na Spidermana naráží hláškou "S velkou silou přichází velká nezodpovědnost".

  7. Po titulcích je ještě jedna závěrečná scéna. Nezapomeňte!

  8. Ve filmu se nakonec objevilo jen 70 % původního scénáře.

  9. Ryan Reynolds na Halloween 2015 vyšel do ulic v kostýmu Deadpoola, vyhlédl si skupinku dětí v X-menovských maskách a chtěl je rekrutovat do svého týmu. Jedna z otázek, kterou dětem položil, byla například: „Kolika lidem jste už vzali život?"

  10. Merc with a Mouth (ukecaný žoldák), i takto se Deadpoolovi přezdívá v komiksech.

Zdroj: csfd.cz, vlastní prožitek

Čo robí horor hororom?

Čo robí horor hororom?

Niektorí z nás si radi umelo vytvárajú pocit strachu. Zatiaľ čo niektorým postačí pohľad na nezaplatené účty, tak niektorí dávajú prednosť radšej hororovému žánru. Priznám sa, ja nie som fanúšikom...

9. 12. 2017
Matej Peniaško
12 min čtení
Filmové nezmysly #5: Autá

Filmové nezmysly #5: Autá

Vozidlá určite patria do filmu. Bez nich by sme sa nemohli tešiť na sériu Rýchlo a Zbesilo, či iné snímky. Mnohokrát dávajú filmári dôraz na akciu, no občas to preženú. Adrenalínové kúsky sú mnohokrát...

5. 12. 2017
Matej Peniaško
10 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background