background - 10 věcí, které jste možná nevěděli o Deadpoolovi!
10 věcí, které jste možná nevěděli o Deadpoolovi!

10 věcí, které jste možná nevěděli o Deadpoolovi!

26. 02. 2016
Jakub Jandát
3 obrázků
6 min čtení

Možná je to už trochu ohrané, ale to nemění nic na tom, že Deadpool je zkrátka neskutečná pecka! Pojďme se tedy podívat na pár zajímavostí.

  1. Ve filmu se objeví trosky Hellicarier, lodě S.H.I.E.L.D.U., kterou jsme mohli vidět v předešlých filmech o Avengerech.

  2. Ryan Reynolds si z natáčení vzal (ukradl) jeden z Deadpoolovských kostýmů. Později k tomu řekl: "Líbí se mi ho nosit. Čekal jsem deset let na natočení tohoto filmu, takže jsem si ten za oblek vzal.

  3. Studio nařídilo, že Reynolds musí být po nanešení make-upu pořád k rozpoznání a také chtěli, aby se divákům z jeho vzhledu nedělalo špatně. Přesto nanášení latexu každé ráno trvalo čtyři hodiny.

  4. Někdo si asi říká, proč není Deadpool jako ve filmu X-men Origins: Wolverine (2009), to je tím, že se ve filmu X-men: Budoucí minulost (2014) změnila budoucnost, takže i Deadpool se změnil.

  5. Kvůli škrtům v rozpočtu jsme se ve filmu nedočkali dvou dalších postav z komiksů - Garrison Kane a Wire.

  6. Díky tomu, že se Deadpool podobá Spidermanovi, bývá nazýván Spidermanem na cracku. Ve filmu na Spidermana naráží hláškou "S velkou silou přichází velká nezodpovědnost".

  7. Po titulcích je ještě jedna závěrečná scéna. Nezapomeňte!

  8. Ve filmu se nakonec objevilo jen 70 % původního scénáře.

  9. Ryan Reynolds na Halloween 2015 vyšel do ulic v kostýmu Deadpoola, vyhlédl si skupinku dětí v X-menovských maskách a chtěl je rekrutovat do svého týmu. Jedna z otázek, kterou dětem položil, byla například: „Kolika lidem jste už vzali život?"

  10. Merc with a Mouth (ukecaný žoldák), i takto se Deadpoolovi přezdívá v komiksech.

Zdroj: csfd.cz, vlastní prožitek

Labyrint 3 už budúci rok!

Labyrint 3 už budúci rok!

Po úspešných dvoch častiach, sme sa konečne dočkali aj tretieho dielu. Kvôli zraneniu Dylana O´Briena (zrážka s autom) sa natáčanie natiahlo, ale premiéra bude o necého pol roka. Mohli sme ho vidieť...

14. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Možno ste to už postrehli a kto nie, tak by ste mali vedieť, že pokračovanie Rýchlo a zbesilo 9, sa odkladá na rok 2020. Medzitým sa v roku 2019 chystá spin-off. Hlavnými postavami...

13. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Práca v Hollywoode môže byť niekedy tragická. Každý rok nás zasiahne správa o tom, ako známy herec, herečka zomrú v bežnom živote. Zasiahne to filmový svet, fanúšikov, rodinu a známych. Počas natáčania filmu sa...

10. 10. 2017
Tomáš Klčo
8 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background