background - Zoolander No. 2, ještě vtipnější a tupější
Zoolander No. 2, ještě vtipnější a tupější

Zoolander No. 2, ještě vtipnější a tupější

15. 02. 2016
Lukáš Malý
3 obrázků
6 min čtení

V roce 2001 herec Ben Stiller natočil svůj třetí celovečerní film Zoolander. S Owenem Wilsonem zde hrál modela Dereka Zoolandera, který byl nucen zabít malajského premiéra. Vše nakonec dobře dopadlo, zlý Mugatu byl dopaden a Derek mohl spokojeně žít se svou přítelkyní a synem. Na svou dobu to byla docela úspěšná komedie, která svůj rozpočet (asi 28 milionů doll.) dokázala hravě pokrýt. Než přišlo na svět pokračování, natočil Stiller ještě filmy Tropickou bouři a Walter Mitti a jeho tajný život, ve které Stiller předvedl opravdu obdivuhodný herecký výkon. Každopádně na další díl Zoolandera se vyplatilo čekat. Dvojka plynule navazuje na jedničku, aniž by musela vymýšlet trapný děj.

Derek Zoolander vás opět rozesměje svou blbosti a Jeníček se taky nezměnil. Záporná postava, kterou opět představuje Mugatu vás prostě dostane.
Je o něco vyspělejší a chce svoji pomstu provést opravdu ve velkém.

Derek by mu v tom měl přirozeně zabránit, ale jeho tupost mu to nedovolí a nebýt jeho přátel, mezi nimiž je nově Penelope Cruz, tak by to dopadlo opravdu špatně. Vše se odehrává opravdu po deseti letech, všechny vaše otázky, co se během tohoto období stalo, budou zodpovězeny během úvodních titulků, takže i kdybyste náhodou neviděli jedničku, tak nebudete úplně ztraceni.

Tvůrci se během filmu snaží zachytit, jak se modelingová branže za tu dobu změnila a opravdu skvěle se jim to daří porovnat s jedničkou. Všechno do sebe prostě skvěle zapadá, vy se budete válet smíchy, a pokud jste viděli první díl, tak u vzpomínky na Zoolanderovu ženu budete smíchy přímo brečet. Rád bych se ještě víc rozepsal, ale musel bych hodně spoilerovat. Takže na závěr jenom dodám: Pokud se vám líbil Zoolander 1, tak z No. 2 budete rozhodně nadšení.

Chystáš se na nový film Zoolander No. 2?

Ano
Ne
Neviděl/a jsem první díl
Celkem hlasů: 85
Labyrint 3 už budúci rok!

Labyrint 3 už budúci rok!

Po úspešných dvoch častiach, sme sa konečne dočkali aj tretieho dielu. Kvôli zraneniu Dylana O´Briena (zrážka s autom) sa natáčanie natiahlo, ale premiéra bude o necého pol roka. Mohli sme ho vidieť...

14. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Možno ste to už postrehli a kto nie, tak by ste mali vedieť, že pokračovanie Rýchlo a zbesilo 9, sa odkladá na rok 2020. Medzitým sa v roku 2019 chystá spin-off. Hlavnými postavami...

13. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Práca v Hollywoode môže byť niekedy tragická. Každý rok nás zasiahne správa o tom, ako známy herec, herečka zomrú v bežnom živote. Zasiahne to filmový svet, fanúšikov, rodinu a známych. Počas natáčania filmu sa...

10. 10. 2017
Tomáš Klčo
8 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background