background - Emzáci a Země po dvaceti letech - Den nezávislosti: Nový útok
Emzáci a Země po dvaceti letech - Den nezávislosti: Nový útok

Emzáci a Země po dvaceti letech - Den nezávislosti: Nový útok

10. 02. 2016
Jakub Jandát
3 obrázků
4 min čtení

Je to již 20 let od premiéry filmu "Den Nezávislosti", který se i přes použité klišé těšil úspěchu u diváků. Stalo se tak díky skvělému hereckému obsazení a díky svižné režii a efektní akci, o kterou se postaral známý "expert" na katastrofické filmy Roland Emmerich.

V novém pokračování uvidíme herce Jeffa Goldbluma a Billa Pullmana, což jsou hvězdy z "prvního" dílu. Režie se opět chopil Roland Emmerich, a z prvního traileru je jasné, že si dává záležet. Z traileru je v podstatě jasný základ příběhu filmu. Lidstvo si po první porážce emzáků, a díky nově získným technologiím myslí, že je připraveno na jejich návrat. Přesně 20 let poté se ale objevuje další salva silnějších, větších a celkově lepších emzáků. No doufejme že tentokrát s sebou mají kvalitní antivirový program.

Premíera filmu by měla být koncem červa 2016. O filmu se zatím moc zjistit nedá. Takže si vychutnej trailer a vyčkávej na další informace o filmu.

Trailer [ENG] HD

Zdroj: csfd.cz moviezone.cz

Těšíš se na Den Nezávislosti: Nový útok?

Na tohle čekám celý svůj život!!!
Jo, rád se na to podívám.
Nijak po tom netoužím.
Nemám rád původní film.
Ani o tom nechci slyšet!
Celkem hlasů: 71
5 filmů o autech, které musíte vidět!

5 filmů o autech, které musíte vidět!

Drahá a rychlá auta, nebezpečná rychlost a akční přestřelky. Přesně tohle nesmí ve filmech o autech chybět. Těchto pět filmů by si neměl nechat ujít žádný...

18. 02. 2018
Pavla Škultetyová
10 min čtení
10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

Seriál 13 Reasons Why produkovaný Selenou Gomez se stal téměř přes noc hitem a fanoušci se mohou už tento rok těšit na druhou sérii. V první sérii jsme se dozvěděli kdo měl podíl na...

19. 02. 2018
Eliška Reiglová
16 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background