background - Emzáci a Země po dvaceti letech - Den nezávislosti: Nový útok
Emzáci a Země po dvaceti letech - Den nezávislosti: Nový útok

Emzáci a Země po dvaceti letech - Den nezávislosti: Nový útok

10. 02. 2016
Jakub Jandát
3 obrázků
4 min čtení

Je to již 20 let od premiéry filmu "Den Nezávislosti", který se i přes použité klišé těšil úspěchu u diváků. Stalo se tak díky skvělému hereckému obsazení a díky svižné režii a efektní akci, o kterou se postaral známý "expert" na katastrofické filmy Roland Emmerich.

V novém pokračování uvidíme herce Jeffa Goldbluma a Billa Pullmana, což jsou hvězdy z "prvního" dílu. Režie se opět chopil Roland Emmerich, a z prvního traileru je jasné, že si dává záležet. Z traileru je v podstatě jasný základ příběhu filmu. Lidstvo si po první porážce emzáků, a díky nově získným technologiím myslí, že je připraveno na jejich návrat. Přesně 20 let poté se ale objevuje další salva silnějších, větších a celkově lepších emzáků. No doufejme že tentokrát s sebou mají kvalitní antivirový program.

Premíera filmu by měla být koncem červa 2016. O filmu se zatím moc zjistit nedá. Takže si vychutnej trailer a vyčkávej na další informace o filmu.

Trailer [ENG] HD

Zdroj: csfd.cz moviezone.cz

Těšíš se na Den Nezávislosti: Nový útok?

Na tohle čekám celý svůj život!!!
Jo, rád se na to podívám.
Nijak po tom netoužím.
Nemám rád původní film.
Ani o tom nechci slyšet!
Celkem hlasů: 70
Poslední série Game of Thrones!

Poslední série Game of Thrones!

Sedmá série se pomalu chýlí k neodvratnému konci - dějové linky vedlejších postav se pomalu uzavírají, osudy těch hlavních se protínají, aby mohli být ukončeny, a události nabírají velkolepých rozměrů - třeba...

20. 08. 2017
Matouš Dvořák
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background