background - Emzáci a Země po dvaceti letech - Den nezávislosti: Nový útok
Emzáci a Země po dvaceti letech - Den nezávislosti: Nový útok

Emzáci a Země po dvaceti letech - Den nezávislosti: Nový útok

10. 02. 2016
Jakub Jandát
3 obrázků
4 min čtení

Je to již 20 let od premiéry filmu "Den Nezávislosti", který se i přes použité klišé těšil úspěchu u diváků. Stalo se tak díky skvělému hereckému obsazení a díky svižné režii a efektní akci, o kterou se postaral známý "expert" na katastrofické filmy Roland Emmerich.

V novém pokračování uvidíme herce Jeffa Goldbluma a Billa Pullmana, což jsou hvězdy z "prvního" dílu. Režie se opět chopil Roland Emmerich, a z prvního traileru je jasné, že si dává záležet. Z traileru je v podstatě jasný základ příběhu filmu. Lidstvo si po první porážce emzáků, a díky nově získným technologiím myslí, že je připraveno na jejich návrat. Přesně 20 let poté se ale objevuje další salva silnějších, větších a celkově lepších emzáků. No doufejme že tentokrát s sebou mají kvalitní antivirový program.

Premíera filmu by měla být koncem červa 2016. O filmu se zatím moc zjistit nedá. Takže si vychutnej trailer a vyčkávej na další informace o filmu.

Trailer [ENG] HD

Zdroj: csfd.cz moviezone.cz

Těšíš se na Den Nezávislosti: Nový útok?

Na tohle čekám celý svůj život!!!
Jo, rád se na to podívám.
Nijak po tom netoužím.
Nemám rád původní film.
Ani o tom nechci slyšet!
Celkem hlasů: 71
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background