background - Svět Harryho Pottera se vrací!
Svět Harryho Pottera se vrací!

Svět Harryho Pottera se vrací!

23. 11. 2015
Alexandr Pisani
3 obrázků
3 min čtení

Dlouho se mluvilo o tom, že příjde prequel Harryho Pottera s názvem Fantastická zvířata a kde je najít, ale v posledních dnech se to oficiálně potvrdilo. Nová trilogie se bude vázat k stejnojmenné knížce, která se objevila v HP jako učebnice provázející čtenáře světem fantastických zvířat. Jejím fiktivním autorem je magizoolog Mlok Scamander, celým jménem Newton ("Mlok") Artemis Fido Scamander.

Příběh se má odehrávat 70 let před narozením Harryho Pottera v New Yorku, do kterého Mlok odcestuje. Bude tam poznávat americkou komunitu kouzelníků, která se také skrýva před mudly, které tam nazývají jinak, v angličtině No-Maj.

Role Mloka Scamandera se ujme Eddie Redmayne, který za hlavní postavu ve filmu Teorie všeho získal Oscara. Film výjde do kin 18. 11. 2016, takže se máme na co těšit.

Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Koncept superhrdinov je tu už veľmi dlho a získal si veľkú obľubu ako u malých, tak aj veľkých čitateľov, divákov a hráčov. Najmä v dnešnej dobe zažívajú opäť ďalší rozkvet a blížia sa k popularite...

11. 12. 2017
Matej Peniaško
15 min čtení
Čo robí horor hororom?

Čo robí horor hororom?

Niektorí z nás si radi umelo vytvárajú pocit strachu. Zatiaľ čo niektorým postačí pohľad na nezaplatené účty, tak niektorí dávajú prednosť radšej hororovému žánru. Priznám sa, ja nie som fanúšikom...

9. 12. 2017
Matej Peniaško
12 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background