background - Svět Harryho Pottera se vrací!
Svět Harryho Pottera se vrací!

Svět Harryho Pottera se vrací!

23. 11. 2015
Alexandr Pisani
3 obrázků
3 min čtení

Dlouho se mluvilo o tom, že příjde prequel Harryho Pottera s názvem Fantastická zvířata a kde je najít, ale v posledních dnech se to oficiálně potvrdilo. Nová trilogie se bude vázat k stejnojmenné knížce, která se objevila v HP jako učebnice provázející čtenáře světem fantastických zvířat. Jejím fiktivním autorem je magizoolog Mlok Scamander, celým jménem Newton ("Mlok") Artemis Fido Scamander.

Příběh se má odehrávat 70 let před narozením Harryho Pottera v New Yorku, do kterého Mlok odcestuje. Bude tam poznávat americkou komunitu kouzelníků, která se také skrýva před mudly, které tam nazývají jinak, v angličtině No-Maj.

Role Mloka Scamandera se ujme Eddie Redmayne, který za hlavní postavu ve filmu Teorie všeho získal Oscara. Film výjde do kin 18. 11. 2016, takže se máme na co těšit.

Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background