background - Svět Harryho Pottera se vrací!
Svět Harryho Pottera se vrací!

Svět Harryho Pottera se vrací!

23. 11. 2015
Alexandr Pisani
3 obrázků
3 min čtení

Dlouho se mluvilo o tom, že příjde prequel Harryho Pottera s názvem Fantastická zvířata a kde je najít, ale v posledních dnech se to oficiálně potvrdilo. Nová trilogie se bude vázat k stejnojmenné knížce, která se objevila v HP jako učebnice provázející čtenáře světem fantastických zvířat. Jejím fiktivním autorem je magizoolog Mlok Scamander, celým jménem Newton ("Mlok") Artemis Fido Scamander.

Příběh se má odehrávat 70 let před narozením Harryho Pottera v New Yorku, do kterého Mlok odcestuje. Bude tam poznávat americkou komunitu kouzelníků, která se také skrýva před mudly, které tam nazývají jinak, v angličtině No-Maj.

Role Mloka Scamandera se ujme Eddie Redmayne, který za hlavní postavu ve filmu Teorie všeho získal Oscara. Film výjde do kin 18. 11. 2016, takže se máme na co těšit.

5 filmů o autech, které musíte vidět!

5 filmů o autech, které musíte vidět!

Drahá a rychlá auta, nebezpečná rychlost a akční přestřelky. Přesně tohle nesmí ve filmech o autech chybět. Těchto pět filmů by si neměl nechat ujít žádný...

18. 02. 2018
Pavla Škultetyová
10 min čtení
10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

Seriál 13 Reasons Why produkovaný Selenou Gomez se stal téměř přes noc hitem a fanoušci se mohou už tento rok těšit na druhou sérii. V první sérii jsme se dozvěděli kdo měl podíl na...

19. 02. 2018
Eliška Reiglová
16 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background