background - PÁN PRSTENŮ - Suicide Squad Trailer
PÁN PRSTENŮ - Suicide Squad Trailer

PÁN PRSTENŮ - Suicide Squad Trailer

6. 02. 2016
Matouš Dvořák
4 obrázků
3 min čtení

1. OFICIÁLNÍ TRAILER NA SUICIDE SQUAD (SEBEVRAŽEDNÝ ODDÍL)

2. OFICIÁLNÍ TRAILER NA SUICIDE SQUAD

Právě tento trailer posloužil k vytvoření, dle mého názoru skvělou předělávku.

Co se asi tak stane, když vezmete jednu z nejoblíběnějších filmových trilogií režírovanou Peter Jacksonem a přimícháte do ní hodně očekávaný film Suicide Squad? Zkráceně - naprostý chaos.

Co to ale ve skutečnosti zmanená, jak ten Suicide Squad styl vypadá? No, jde prakticky jenom o to, že se sestříhají všechny souboje a bitvy, které se ve všech třech filmech nachází a do pozadí hraje „Bohemian Rhapsody" od britské kapely Queen.

Video vytvořil YouTuber The Unusual Suspect a musím uznat, že ta práce za to stála. Dokonce nám to připomíná, že trilogie Pán Prstenů obsahovala poměrně dost komických vložek, které jsou dost opomíjené kvůli značně převládající ponurosti, kterou jsou filmy nabyté.

Trailer...

...mi připadal skvělý a vtipný!
...nebyl nic moc.
...se mi vůbec nelíbil.
...si už pouštím po páté.
Celkem hlasů: 63
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background