background - Divergence se dočká pokračování již v březnu!
Divergence se dočká pokračování již v březnu!

Divergence se dočká pokračování již v březnu!

3. 02. 2016
Jakub Jandát
3 obrázků
4 min čtení

Knižní série Divergence se do kin dostane již ve svém třetím a předposledním pokračování již tento rok 10. března. Ačkoli série obsahuje pouze 3 knihy, producenti se rozhodli jít ve stopách Harryho Pottera a Hunger Games a tak rozdělili finální část na 2 díly. Prvního se dočkáme letos a druhého pravděpodobně v červnu přištího roku. První část nese název "Série Divergence: Aliance" a následně druhá ponese název "Série Divergence: Ascendant".

Světový systém frakcí se hroutí, a vůdci jednotlivých frakcí se snaží ujmout se moci, všem jim však jde o jediné: o pomstu. Tris a Čtyřka jsou nuceni uprchnout za zeď obklopující postapokaliptické Chicago, jsou nuceni opustit svoji rodinu a jediné místo, které kdy znali. Jakmile se ocitají za zdí, tak stará zjištění nabírají nový rozměr, náhle za zdí vypukne bitva která ohrožuje celé lidstvo. Tris a Čtyřka si budou muset vybrat komu mohou věřit, aby zajistili své přežití. Tris donucena vybírat z nelehkých možností, když se bude muset rozhodovat o odvaze, oddanosti, obětování a lásce.

Takto se dá stručně popsat celý děj první části. Obsazení filmu a jeho štáb zůstal beze změny až na pár maličkostí. Ve filmu si zahraje Jeff Daniels, který se nedávno objevil ve filmu Marťan nebo Steve Jobs.

Četl/a jsi knižní sérii Divergence?

Ano, a líbila se mi!
Ano, ale nelíbí se mi.
Ne, ale mám to v plánu.
Ne.
Celkem hlasů: 130
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background