background - Divergence se dočká pokračování již v březnu!
Divergence se dočká pokračování již v březnu!

Divergence se dočká pokračování již v březnu!

3. 02. 2016
Jakub Jandát
3 obrázků
4 min čtení

Knižní série Divergence se do kin dostane již ve svém třetím a předposledním pokračování již tento rok 10. března. Ačkoli série obsahuje pouze 3 knihy, producenti se rozhodli jít ve stopách Harryho Pottera a Hunger Games a tak rozdělili finální část na 2 díly. Prvního se dočkáme letos a druhého pravděpodobně v červnu přištího roku. První část nese název "Série Divergence: Aliance" a následně druhá ponese název "Série Divergence: Ascendant".

Světový systém frakcí se hroutí, a vůdci jednotlivých frakcí se snaží ujmout se moci, všem jim však jde o jediné: o pomstu. Tris a Čtyřka jsou nuceni uprchnout za zeď obklopující postapokaliptické Chicago, jsou nuceni opustit svoji rodinu a jediné místo, které kdy znali. Jakmile se ocitají za zdí, tak stará zjištění nabírají nový rozměr, náhle za zdí vypukne bitva která ohrožuje celé lidstvo. Tris a Čtyřka si budou muset vybrat komu mohou věřit, aby zajistili své přežití. Tris donucena vybírat z nelehkých možností, když se bude muset rozhodovat o odvaze, oddanosti, obětování a lásce.

Takto se dá stručně popsat celý děj první části. Obsazení filmu a jeho štáb zůstal beze změny až na pár maličkostí. Ve filmu si zahraje Jeff Daniels, který se nedávno objevil ve filmu Marťan nebo Steve Jobs.

Četl/a jsi knižní sérii Divergence?

Ano, a líbila se mi!
Ano, ale nelíbí se mi.
Ne, ale mám to v plánu.
Ne.
Celkem hlasů: 130
Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Koncept superhrdinov je tu už veľmi dlho a získal si veľkú obľubu ako u malých, tak aj veľkých čitateľov, divákov a hráčov. Najmä v dnešnej dobe zažívajú opäť ďalší rozkvet a blížia sa k popularite...

11. 12. 2017
Matej Peniaško
15 min čtení
Čo robí horor hororom?

Čo robí horor hororom?

Niektorí z nás si radi umelo vytvárajú pocit strachu. Zatiaľ čo niektorým postačí pohľad na nezaplatené účty, tak niektorí dávajú prednosť radšej hororovému žánru. Priznám sa, ja nie som fanúšikom...

9. 12. 2017
Matej Peniaško
12 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background