background - Divergence se dočká pokračování již v březnu!
Divergence se dočká pokračování již v březnu!

Divergence se dočká pokračování již v březnu!

3. 02. 2016
Jakub Jandát
3 obrázků
4 min čtení

Knižní série Divergence se do kin dostane již ve svém třetím a předposledním pokračování již tento rok 10. března. Ačkoli série obsahuje pouze 3 knihy, producenti se rozhodli jít ve stopách Harryho Pottera a Hunger Games a tak rozdělili finální část na 2 díly. Prvního se dočkáme letos a druhého pravděpodobně v červnu přištího roku. První část nese název "Série Divergence: Aliance" a následně druhá ponese název "Série Divergence: Ascendant".

Světový systém frakcí se hroutí, a vůdci jednotlivých frakcí se snaží ujmout se moci, všem jim však jde o jediné: o pomstu. Tris a Čtyřka jsou nuceni uprchnout za zeď obklopující postapokaliptické Chicago, jsou nuceni opustit svoji rodinu a jediné místo, které kdy znali. Jakmile se ocitají za zdí, tak stará zjištění nabírají nový rozměr, náhle za zdí vypukne bitva která ohrožuje celé lidstvo. Tris a Čtyřka si budou muset vybrat komu mohou věřit, aby zajistili své přežití. Tris donucena vybírat z nelehkých možností, když se bude muset rozhodovat o odvaze, oddanosti, obětování a lásce.

Takto se dá stručně popsat celý děj první části. Obsazení filmu a jeho štáb zůstal beze změny až na pár maličkostí. Ve filmu si zahraje Jeff Daniels, který se nedávno objevil ve filmu Marťan nebo Steve Jobs.

Četl/a jsi knižní sérii Divergence?

Ano, a líbila se mi!
Ano, ale nelíbí se mi.
Ne, ale mám to v plánu.
Ne.
Celkem hlasů: 132
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background