background - Nový film Assassin's creed!
Nový film Assassin's creed!

Nový film Assassin's creed!

27. 01. 2016
Jakub Jandát
3 obrázků
5 min čtení

Pro ty, co se v herním průmyslu nijak neorientují, tak série Assassin's creed se zaměřuje na život z prvu nenápadného chlápka jménem Desmond Miles, který je však členem dlouhé linie "Assassinů", organizace, která má za cíl bojovat za lidskou svobodu. Desmond je šak unesen společností Abstergo Industries, kteří jsou ve skutečnosti novodobými Templáři. Desmond je nucen s nimi spolupravovat, a pomocí virtuálního zařízení Animus, které je schopno se spojit s DNA, je nucen odhalovat Templářům informace potřebné k podvolení světa.

Film se však podle dostupných udajů tímto směrem vydávat nebude. To je asi vše co se zatím ví o příběhu.Budeme si muset počkat do 22. prosince tohoto roku, kdy má film plánovanou premiéru v našich kinech. Hlavní roli v tomto filmu si zahraje Michael Fassbender, který si nedavno zahrál ve filmu Macbeth, nabo třeba v X-menech. Dále se tam objeví například Marion Cotillard (Macbeth, Malý princ) a další.

Pár zajímavostí na závěr:

  1. Michael Fassbender se vedle ztvárnění hlavní role na filmu podílel i coby producent.

  2. Společnost Ubisoft Entertainment chtěla, aby film produkovala společnost Sony Pictures Entertainment. Jednání však zkrachovala, a tak se produkce filmu ujala sama.

  3. Film měl původně režírovat Daniel Espinosa, nakonec ho však nahradil Justin Kurzel.

  4. Společnost Ubisoft Entertainment si hodlala udržet veškerá práva na značku Assassin's Creed, protože nechtěla v žádném případě dopustit, aby z dalšího jejich původního majetku vznikl finanční propadák jako například v případě Princ z Persie: Písky času (2010).

  5. Natáčelo se ve Vallete, na Maltě v listopadu 2015, pod pracovním názvem Toom.

Zdroj: csfd.cz, vlastní popis

Líbí se ti série Assassin's creed a těšíš se na film?

Ano hrál jsem, a těším se!
Nehrál jsem, ale těším se.
Hrál jsem, ale netěším se.
Něhrál jsem, netěším se.
Celkem hlasů: 480
Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Koncept superhrdinov je tu už veľmi dlho a získal si veľkú obľubu ako u malých, tak aj veľkých čitateľov, divákov a hráčov. Najmä v dnešnej dobe zažívajú opäť ďalší rozkvet a blížia sa k popularite...

11. 12. 2017
Matej Peniaško
15 min čtení
Čo robí horor hororom?

Čo robí horor hororom?

Niektorí z nás si radi umelo vytvárajú pocit strachu. Zatiaľ čo niektorým postačí pohľad na nezaplatené účty, tak niektorí dávajú prednosť radšej hororovému žánru. Priznám sa, ja nie som fanúšikom...

9. 12. 2017
Matej Peniaško
12 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background