background - Nový film Assassin's creed!
Nový film Assassin's creed!

Nový film Assassin's creed!

27. 01. 2016
Jakub Jandát
3 obrázků
5 min čtení

Pro ty, co se v herním průmyslu nijak neorientují, tak série Assassin's creed se zaměřuje na život z prvu nenápadného chlápka jménem Desmond Miles, který je však členem dlouhé linie "Assassinů", organizace, která má za cíl bojovat za lidskou svobodu. Desmond je šak unesen společností Abstergo Industries, kteří jsou ve skutečnosti novodobými Templáři. Desmond je nucen s nimi spolupravovat, a pomocí virtuálního zařízení Animus, které je schopno se spojit s DNA, je nucen odhalovat Templářům informace potřebné k podvolení světa.

Film se však podle dostupných udajů tímto směrem vydávat nebude. To je asi vše co se zatím ví o příběhu.Budeme si muset počkat do 22. prosince tohoto roku, kdy má film plánovanou premiéru v našich kinech. Hlavní roli v tomto filmu si zahraje Michael Fassbender, který si nedavno zahrál ve filmu Macbeth, nabo třeba v X-menech. Dále se tam objeví například Marion Cotillard (Macbeth, Malý princ) a další.

Pár zajímavostí na závěr:

  1. Michael Fassbender se vedle ztvárnění hlavní role na filmu podílel i coby producent.

  2. Společnost Ubisoft Entertainment chtěla, aby film produkovala společnost Sony Pictures Entertainment. Jednání však zkrachovala, a tak se produkce filmu ujala sama.

  3. Film měl původně režírovat Daniel Espinosa, nakonec ho však nahradil Justin Kurzel.

  4. Společnost Ubisoft Entertainment si hodlala udržet veškerá práva na značku Assassin's Creed, protože nechtěla v žádném případě dopustit, aby z dalšího jejich původního majetku vznikl finanční propadák jako například v případě Princ z Persie: Písky času (2010).

  5. Natáčelo se ve Vallete, na Maltě v listopadu 2015, pod pracovním názvem Toom.

Zdroj: csfd.cz, vlastní popis

Líbí se ti série Assassin's creed a těšíš se na film?

Ano hrál jsem, a těším se!
Nehrál jsem, ale těším se.
Hrál jsem, ale netěším se.
Něhrál jsem, netěším se.
Celkem hlasů: 480
Labyrint 3 už budúci rok!

Labyrint 3 už budúci rok!

Po úspešných dvoch častiach, sme sa konečne dočkali aj tretieho dielu. Kvôli zraneniu Dylana O´Briena (zrážka s autom) sa natáčanie natiahlo, ale premiéra bude o necého pol roka. Mohli sme ho vidieť...

14. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Možno ste to už postrehli a kto nie, tak by ste mali vedieť, že pokračovanie Rýchlo a zbesilo 9, sa odkladá na rok 2020. Medzitým sa v roku 2019 chystá spin-off. Hlavnými postavami...

13. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Práca v Hollywoode môže byť niekedy tragická. Každý rok nás zasiahne správa o tom, ako známy herec, herečka zomrú v bežnom živote. Zasiahne to filmový svet, fanúšikov, rodinu a známych. Počas natáčania filmu sa...

10. 10. 2017
Tomáš Klčo
8 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background