background - Padesát odstínů černé?!
Padesát odstínů černé?!

Padesát odstínů černé?!

26. 01. 2016
Renata Králová
0 obrázků
3 min čtení

Všichni si určitě pamatujeme trhák loňského února, Padesát odstínů šedi, ovšem letos v lednu, konkrétně už zítra 28. 1. 2016 bude do Český kin uveden film Padesát odstínů černé.

Jak už název asi napovídá, jedná se o parodii na velmi kontroverzní snímek loňského roku. Na scénáři se podílel i Marlon Wayans, který ve filmu nejen hraje hlavní roli, ale také je velice známý z komedií Scarry Movie nebo Někdo to rád blond.

Některé prvky filmové předlohy Padesát odstínů šedi se shodují a dokonce se ve filmu objeví původní knižní předloha filmu.

V dalších rolích se objeví například herečka Kali Hawk nebo Jane Seymour, z herců se zde objeví Mike Epps nebo Fred Willard.

Spostu lidí odhaduje, že tato parodie bude mnohem lepší, než původní film. Jak to vidíš ty?

Zdroj: Csfd.cz

Zhlédneš tento film i ty?

Ano, mohl by být lepší než původní film.
Ne, nezajímá mě to.
Celkem hlasů: 122
5 filmů o autech, které musíte vidět!

5 filmů o autech, které musíte vidět!

Drahá a rychlá auta, nebezpečná rychlost a akční přestřelky. Přesně tohle nesmí ve filmech o autech chybět. Těchto pět filmů by si neměl nechat ujít žádný...

18. 02. 2018
Pavla Škultetyová
10 min čtení
10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

Seriál 13 Reasons Why produkovaný Selenou Gomez se stal téměř přes noc hitem a fanoušci se mohou už tento rok těšit na druhou sérii. V první sérii jsme se dozvěděli kdo měl podíl na...

19. 02. 2018
Eliška Reiglová
16 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background