background - Padesát odstínů černé?!
Padesát odstínů černé?!

Padesát odstínů černé?!

26. 01. 2016
Renata Králová
0 obrázků
3 min čtení

Všichni si určitě pamatujeme trhák loňského února, Padesát odstínů šedi, ovšem letos v lednu, konkrétně už zítra 28. 1. 2016 bude do Český kin uveden film Padesát odstínů černé.

Jak už název asi napovídá, jedná se o parodii na velmi kontroverzní snímek loňského roku. Na scénáři se podílel i Marlon Wayans, který ve filmu nejen hraje hlavní roli, ale také je velice známý z komedií Scarry Movie nebo Někdo to rád blond.

Některé prvky filmové předlohy Padesát odstínů šedi se shodují a dokonce se ve filmu objeví původní knižní předloha filmu.

V dalších rolích se objeví například herečka Kali Hawk nebo Jane Seymour, z herců se zde objeví Mike Epps nebo Fred Willard.

Spostu lidí odhaduje, že tato parodie bude mnohem lepší, než původní film. Jak to vidíš ty?

Zdroj: Csfd.cz

Zhlédneš tento film i ty?

Ano, mohl by být lepší než původní film.
Ne, nezajímá mě to.
Celkem hlasů: 122
Čo robí horor hororom?

Čo robí horor hororom?

Niektorí z nás si radi umelo vytvárajú pocit strachu. Zatiaľ čo niektorým postačí pohľad na nezaplatené účty, tak niektorí dávajú prednosť radšej hororovému žánru. Priznám sa, ja nie som fanúšikom...

9. 12. 2017
Matej Peniaško
12 min čtení
Filmové nezmysly #5: Autá

Filmové nezmysly #5: Autá

Vozidlá určite patria do filmu. Bez nich by sme sa nemohli tešiť na sériu Rýchlo a Zbesilo, či iné snímky. Mnohokrát dávajú filmári dôraz na akciu, no občas to preženú. Adrenalínové kúsky sú mnohokrát...

5. 12. 2017
Matej Peniaško
10 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background