background - Padesát odstínů černé?!
Padesát odstínů černé?!

Padesát odstínů černé?!

26. 01. 2016
Renata Králová
0 obrázků
3 min čtení

Všichni si určitě pamatujeme trhák loňského února, Padesát odstínů šedi, ovšem letos v lednu, konkrétně už zítra 28. 1. 2016 bude do Český kin uveden film Padesát odstínů černé.

Jak už název asi napovídá, jedná se o parodii na velmi kontroverzní snímek loňského roku. Na scénáři se podílel i Marlon Wayans, který ve filmu nejen hraje hlavní roli, ale také je velice známý z komedií Scarry Movie nebo Někdo to rád blond.

Některé prvky filmové předlohy Padesát odstínů šedi se shodují a dokonce se ve filmu objeví původní knižní předloha filmu.

V dalších rolích se objeví například herečka Kali Hawk nebo Jane Seymour, z herců se zde objeví Mike Epps nebo Fred Willard.

Spostu lidí odhaduje, že tato parodie bude mnohem lepší, než původní film. Jak to vidíš ty?

Zdroj: Csfd.cz

Zhlédneš tento film i ty?

Ano, mohl by být lepší než původní film.
Ne, nezajímá mě to.
Celkem hlasů: 122
Labyrint 3 už budúci rok!

Labyrint 3 už budúci rok!

Po úspešných dvoch častiach, sme sa konečne dočkali aj tretieho dielu. Kvôli zraneniu Dylana O´Briena (zrážka s autom) sa natáčanie natiahlo, ale premiéra bude o necého pol roka. Mohli sme ho vidieť...

14. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Možno ste to už postrehli a kto nie, tak by ste mali vedieť, že pokračovanie Rýchlo a zbesilo 9, sa odkladá na rok 2020. Medzitým sa v roku 2019 chystá spin-off. Hlavnými postavami...

13. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Práca v Hollywoode môže byť niekedy tragická. Každý rok nás zasiahne správa o tom, ako známy herec, herečka zomrú v bežnom živote. Zasiahne to filmový svet, fanúšikov, rodinu a známych. Počas natáčania filmu sa...

10. 10. 2017
Tomáš Klčo
8 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background