background - Padesát odstínů černé?!
Padesát odstínů černé?!

Padesát odstínů černé?!

26. 01. 2016
Renata Králová
0 obrázků
3 min čtení

Všichni si určitě pamatujeme trhák loňského února, Padesát odstínů šedi, ovšem letos v lednu, konkrétně už zítra 28. 1. 2016 bude do Český kin uveden film Padesát odstínů černé.

Jak už název asi napovídá, jedná se o parodii na velmi kontroverzní snímek loňského roku. Na scénáři se podílel i Marlon Wayans, který ve filmu nejen hraje hlavní roli, ale také je velice známý z komedií Scarry Movie nebo Někdo to rád blond.

Některé prvky filmové předlohy Padesát odstínů šedi se shodují a dokonce se ve filmu objeví původní knižní předloha filmu.

V dalších rolích se objeví například herečka Kali Hawk nebo Jane Seymour, z herců se zde objeví Mike Epps nebo Fred Willard.

Spostu lidí odhaduje, že tato parodie bude mnohem lepší, než původní film. Jak to vidíš ty?

Zdroj: Csfd.cz

Zhlédneš tento film i ty?

Ano, mohl by být lepší než původní film.
Ne, nezajímá mě to.
Celkem hlasů: 122
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background