background - Trojité X se vrátí počtvrté!
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
0 obrázků
3 min čtení

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní recenze a z amerických kin pouze 44 miliónů dolarů, což byla pouhá polovina toho, co stál. Jenže, když se na jeho výdělek podíváme celosvětově, jedná se o 345 miliónů, což už je celkem slušný obnos.

Čtvrtý díl vznikne v čínské koprodukci, a to převážně proto, že třetina výdělku přišla právě z čínských kin. Čína nemarnila ani vteřinu, a dokonce vznikla nová produkční skupina.

Jestli se, se čtvrtým dílem, vrátí i Vin Diesel ještě nevíme, ale předpokládáme, že by tomu tak mělo být. Dále očekáváme i přítomnost Ice Cubea a Donnieho Yena.

Líbil se Vám třetí díl?

Ano.
Dalo se na to koukat, ale už to nebylo ono.
Ne.
Celkem hlasů: 123
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background