background - Čeká nás další výprava do Narnie!
Čeká nás další výprava do Narnie!

Čeká nás další výprava do Narnie!

20. 01. 2016
Jakub Jandát
3 obrázků
5 min čtení

Knižní série jejiž počátek sahá pod pero C.S.Lewise, a jejiž první vydání proběhlo už v roce 1950, se zanedlouho dočká svého čtvrtého celovečerního filmu. Ano, řeč je opravdu o "Letopisech Narnie".

Tato filmová série odstartovala svoji slibnou dráhu v roce 2005, a zanedlouho se dočká čtvrtého pokračovaní. První díl "Letopisy Narnie: Lev, čarodejnice a skříň" se těšil velkému úspěchu u diváku, oproti rozpačitým recenzím, a vydělal přes 780 milionů dolarů. Druhý díl byl o trochu míň úspěšný, stál 225 milionů a vydělal "jen" něco málo přes 419 milionů dolarů. To samozřejmě není málo, ale pokud film stojí bezmála čtvrt miliardy, tak je takový výsledek na hraně. Tehdy hrozilo, že série dokonce skončí!

Nakonec jsme se však dočkali i třetího dílu, s podtitulem "Plavba Jitřního poutníka." Byla však omezená na rozpočet. Film stál 135 milionů a vydělal si na sebe tolik co druhý díl. To znamená obrovský nárůst ve věci peněz a znamená to taky stálou klientelu.

U nadcházejícího dílu zatím není jisté skoro nic, jak režisér tak ani studio. Kromě scénaristů se neví ani zda si ve filmu zahraje původní obsazení. Jasné je to, pod jakým názvem film čekejte v kinech, "Letopisy Narnie: Stříbrná židle".

Těšíš se na nový díl Letopisy Narnie?

Ano
Ne
Neviděl/a jsem předchozí díly
Celkem hlasů: 646
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background