background - Čeká nás další výprava do Narnie!
Čeká nás další výprava do Narnie!

Čeká nás další výprava do Narnie!

20. 01. 2016
Jakub Jandát
3 obrázků
5 min čtení

Knižní série jejiž počátek sahá pod pero C.S.Lewise, a jejiž první vydání proběhlo už v roce 1950, se zanedlouho dočká svého čtvrtého celovečerního filmu. Ano, řeč je opravdu o "Letopisech Narnie".

Tato filmová série odstartovala svoji slibnou dráhu v roce 2005, a zanedlouho se dočká čtvrtého pokračovaní. První díl "Letopisy Narnie: Lev, čarodejnice a skříň" se těšil velkému úspěchu u diváku, oproti rozpačitým recenzím, a vydělal přes 780 milionů dolarů. Druhý díl byl o trochu míň úspěšný, stál 225 milionů a vydělal "jen" něco málo přes 419 milionů dolarů. To samozřejmě není málo, ale pokud film stojí bezmála čtvrt miliardy, tak je takový výsledek na hraně. Tehdy hrozilo, že série dokonce skončí!

Nakonec jsme se však dočkali i třetího dílu, s podtitulem "Plavba Jitřního poutníka." Byla však omezená na rozpočet. Film stál 135 milionů a vydělal si na sebe tolik co druhý díl. To znamená obrovský nárůst ve věci peněz a znamená to taky stálou klientelu.

U nadcházejícího dílu zatím není jisté skoro nic, jak režisér tak ani studio. Kromě scénaristů se neví ani zda si ve filmu zahraje původní obsazení. Jasné je to, pod jakým názvem film čekejte v kinech, "Letopisy Narnie: Stříbrná židle".

Těšíš se na nový díl Letopisy Narnie?

Ano
Ne
Neviděl/a jsem předchozí díly
Celkem hlasů: 645
Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Koncept superhrdinov je tu už veľmi dlho a získal si veľkú obľubu ako u malých, tak aj veľkých čitateľov, divákov a hráčov. Najmä v dnešnej dobe zažívajú opäť ďalší rozkvet a blížia sa k popularite...

11. 12. 2017
Matej Peniaško
15 min čtení
Čo robí horor hororom?

Čo robí horor hororom?

Niektorí z nás si radi umelo vytvárajú pocit strachu. Zatiaľ čo niektorým postačí pohľad na nezaplatené účty, tak niektorí dávajú prednosť radšej hororovému žánru. Priznám sa, ja nie som fanúšikom...

9. 12. 2017
Matej Peniaško
12 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background