background - Čeká nás další výprava do Narnie!
Čeká nás další výprava do Narnie!

Čeká nás další výprava do Narnie!

20. 01. 2016
Jakub Jandát
3 obrázků
5 min čtení

Knižní série jejiž počátek sahá pod pero C.S.Lewise, a jejiž první vydání proběhlo už v roce 1950, se zanedlouho dočká svého čtvrtého celovečerního filmu. Ano, řeč je opravdu o "Letopisech Narnie".

Tato filmová série odstartovala svoji slibnou dráhu v roce 2005, a zanedlouho se dočká čtvrtého pokračovaní. První díl "Letopisy Narnie: Lev, čarodejnice a skříň" se těšil velkému úspěchu u diváku, oproti rozpačitým recenzím, a vydělal přes 780 milionů dolarů. Druhý díl byl o trochu míň úspěšný, stál 225 milionů a vydělal "jen" něco málo přes 419 milionů dolarů. To samozřejmě není málo, ale pokud film stojí bezmála čtvrt miliardy, tak je takový výsledek na hraně. Tehdy hrozilo, že série dokonce skončí!

Nakonec jsme se však dočkali i třetího dílu, s podtitulem "Plavba Jitřního poutníka." Byla však omezená na rozpočet. Film stál 135 milionů a vydělal si na sebe tolik co druhý díl. To znamená obrovský nárůst ve věci peněz a znamená to taky stálou klientelu.

U nadcházejícího dílu zatím není jisté skoro nic, jak režisér tak ani studio. Kromě scénaristů se neví ani zda si ve filmu zahraje původní obsazení. Jasné je to, pod jakým názvem film čekejte v kinech, "Letopisy Narnie: Stříbrná židle".

Těšíš se na nový díl Letopisy Narnie?

Ano
Ne
Neviděl/a jsem předchozí díly
Celkem hlasů: 645
5 filmů o autech, které musíte vidět!

5 filmů o autech, které musíte vidět!

Drahá a rychlá auta, nebezpečná rychlost a akční přestřelky. Přesně tohle nesmí ve filmech o autech chybět. Těchto pět filmů by si neměl nechat ujít žádný...

18. 02. 2018
Pavla Škultetyová
10 min čtení
10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

Seriál 13 Reasons Why produkovaný Selenou Gomez se stal téměř přes noc hitem a fanoušci se mohou už tento rok těšit na druhou sérii. V první sérii jsme se dozvěděli kdo měl podíl na...

19. 02. 2018
Eliška Reiglová
16 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background