background - Nový našlápnutý sci-fi film od Spielberga míří do kin!
Nový našlápnutý sci-fi film od Spielberga míří do kin!

Nový našlápnutý sci-fi film od Spielberga míří do kin!

28. 03. 2018
Pavla Škultetyová
0 obrázků
4 min čtení

Tento nový film od Stevena Spielberga se již brzy objeví v kinech! Pojďme si proto nyní říct a ukázat, co nás ve filmu, Ready player one: Hra začína, čeká.

Středoškolák Wade Watts (Tye Sheridan) žije v roce 2045, kdy se svět ocitá na pokraji chaosu a kolapsu. Aby se lidé spasili před nudou a bezútěšnou realitou, unikají do virtuálního světa zvaného OASIS, kde se můžou věnovat různým aktivitám a kde každý může být kým chce.

Po smrti Jamese Hallidaye (Mark Rylance), jenž OASIS vytvořil, začíná honba za nalezením Velikonočního vajíčka. Ten, kdo ho najde, získá Hallidayovo nesmírné bohatství a moc nad celým virtuálním světem OASIS. Wade se rozhodne přidat do šíleného závodu a brzy zjistí, že to není jen hra, ale jde i o život.

Jak tento závod dopadne? To můžete zjistit již 29.3.!

Já osobně jsem nikdy sci-fi filmy neměla ráda, ale jakmile jsem viděla ukázku na tento, řekla jsem si, že na premiéře prostě nemůžu chybět. I vy se nyní podívejte na trailer a posuďte sami.

Trailer CZ dabing:

Zdroje: csfd.cz

Podíváte se na tento film?

Ano, určitě na něj půjdu do kina
Možná na něj půjdu
Nevím
Ne, nezajímá mě
Celkem hlasů: 33
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background