background - Fanoušci Narcos, pozor! Pablo Escobar míří do kin!
Fanoušci Narcos, pozor! Pablo Escobar míří do kin!

Fanoušci Narcos, pozor! Pablo Escobar míří do kin!

28. 03. 2018
Šárka Fikejsová
0 obrázků
3 min čtení

Myslím, že každý z nás někdy zaslechl jméno Pablo Escobar, a ti z Vás, kteří ne, ptáte se, kdo to je? Pablo Emilio Escobar Gaviria byl největším kolumbijským drogovým baronem. Měl tolik peněz, že nevěděl, co s nimi a v roce 1989 byl časopisem Forbes zařazen mezi nejbohatší lidi planety, konkrétně se umístil na sedmém místě.

Větší fanoušci tohoto drogového barona znají seriál Narcos, kde se děj zabývá právě Pablem Escobarem, ale v květnu letošního roku, se dočkají samotného filmu Loving Pablo, který se loni představil na filmovém festivalu v Benátkách. Zde se můžete těšit na životní příběh drogového bosse, zejména pak na jeho milostný vztah s novinářkou Virginiou Vallejo, která byla v roce 2006 dopravena do USA, kde žije v azylu do dnes.

Zaujal tě film?

Ano.
Moc mě to nezaujalo, ale možná se podívám.
Ne.
Celkem hlasů: 176
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background