background - Tajné životy našich mazlíčků?!
Tajné životy našich mazlíčků?!

Tajné životy našich mazlíčků?!

19. 01. 2016
Renata Králová
0 obrázků
4 min čtení

Snad každý z nás měl doma nějákého domácího mazlíčka, ať už rybičku, papouška, morče, nebo psa. Určitě jsme si ale každý z nás říkali, co provádějí když je nevidíme, odejdeme do práce, nebo do školy.

Ale asi nikdo z nás na své mazlíčky nenastražil kamery, pokud nám tedy z lednice záhadně nemizelo jídlo. Jak se ale doopravdy mazlíčci chovají, když nejsme doma se asi nedozvíme, proto ale přichází tato pohádka, která nám vše objasní.

Myslíte, že na vás váš mazlíček čeká, ujídá vám jídlo, nebo celý den prospí? Pojďme se podívat, jak je to ve skutečnosti.

Pohádka od Illumination entertaiment, jež stojí i za pohádkou Mimoni, se letos spolu s námi podívá do Tajného života mazlíčů.

Pohádka bude v České Republice uvedena do kin od 11. 8.2016.

Půjdete se taky podívat, co dělají mazlíčci když se nedíváte?

Nachytali jste někdy při něčem vaše mazlíčky?

Ano, ujídali jídlo.
Ano, ničili věci.
Ne, jsou hodní.
Ne, nepřistihl/a jsem je.
Celkem hlasů: 114
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background