background - Tajné životy našich mazlíčků?!
Tajné životy našich mazlíčků?!

Tajné životy našich mazlíčků?!

19. 01. 2016
Renata Králová
0 obrázků
4 min čtení

Snad každý z nás měl doma nějákého domácího mazlíčka, ať už rybičku, papouška, morče, nebo psa. Určitě jsme si ale každý z nás říkali, co provádějí když je nevidíme, odejdeme do práce, nebo do školy.

Ale asi nikdo z nás na své mazlíčky nenastražil kamery, pokud nám tedy z lednice záhadně nemizelo jídlo. Jak se ale doopravdy mazlíčci chovají, když nejsme doma se asi nedozvíme, proto ale přichází tato pohádka, která nám vše objasní.

Myslíte, že na vás váš mazlíček čeká, ujídá vám jídlo, nebo celý den prospí? Pojďme se podívat, jak je to ve skutečnosti.

Pohádka od Illumination entertaiment, jež stojí i za pohádkou Mimoni, se letos spolu s námi podívá do Tajného života mazlíčů.

Pohádka bude v České Republice uvedena do kin od 11. 8.2016.

Půjdete se taky podívat, co dělají mazlíčci když se nedíváte?

Nachytali jste někdy při něčem vaše mazlíčky?

Ano, ujídali jídlo.
Ano, ničili věci.
Ne, jsou hodní.
Ne, nepřistihl/a jsem je.
Celkem hlasů: 114
Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Koncept superhrdinov je tu už veľmi dlho a získal si veľkú obľubu ako u malých, tak aj veľkých čitateľov, divákov a hráčov. Najmä v dnešnej dobe zažívajú opäť ďalší rozkvet a blížia sa k popularite...

11. 12. 2017
Matej Peniaško
15 min čtení
Čo robí horor hororom?

Čo robí horor hororom?

Niektorí z nás si radi umelo vytvárajú pocit strachu. Zatiaľ čo niektorým postačí pohľad na nezaplatené účty, tak niektorí dávajú prednosť radšej hororovému žánru. Priznám sa, ja nie som fanúšikom...

9. 12. 2017
Matej Peniaško
12 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background