background - Tajné životy našich mazlíčků?!
Tajné životy našich mazlíčků?!

Tajné životy našich mazlíčků?!

19. 01. 2016
Renata Králová
0 obrázků
4 min čtení

Snad každý z nás měl doma nějákého domácího mazlíčka, ať už rybičku, papouška, morče, nebo psa. Určitě jsme si ale každý z nás říkali, co provádějí když je nevidíme, odejdeme do práce, nebo do školy.

Ale asi nikdo z nás na své mazlíčky nenastražil kamery, pokud nám tedy z lednice záhadně nemizelo jídlo. Jak se ale doopravdy mazlíčci chovají, když nejsme doma se asi nedozvíme, proto ale přichází tato pohádka, která nám vše objasní.

Myslíte, že na vás váš mazlíček čeká, ujídá vám jídlo, nebo celý den prospí? Pojďme se podívat, jak je to ve skutečnosti.

Pohádka od Illumination entertaiment, jež stojí i za pohádkou Mimoni, se letos spolu s námi podívá do Tajného života mazlíčů.

Pohádka bude v České Republice uvedena do kin od 11. 8.2016.

Půjdete se taky podívat, co dělají mazlíčci když se nedíváte?

Nachytali jste někdy při něčem vaše mazlíčky?

Ano, ujídali jídlo.
Ano, ničili věci.
Ne, jsou hodní.
Ne, nepřistihl/a jsem je.
Celkem hlasů: 114
Labyrint 3 už budúci rok!

Labyrint 3 už budúci rok!

Po úspešných dvoch častiach, sme sa konečne dočkali aj tretieho dielu. Kvôli zraneniu Dylana O´Briena (zrážka s autom) sa natáčanie natiahlo, ale premiéra bude o necého pol roka. Mohli sme ho vidieť...

14. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Možno ste to už postrehli a kto nie, tak by ste mali vedieť, že pokračovanie Rýchlo a zbesilo 9, sa odkladá na rok 2020. Medzitým sa v roku 2019 chystá spin-off. Hlavnými postavami...

13. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Práca v Hollywoode môže byť niekedy tragická. Každý rok nás zasiahne správa o tom, ako známy herec, herečka zomrú v bežnom živote. Zasiahne to filmový svet, fanúšikov, rodinu a známych. Počas natáčania filmu sa...

10. 10. 2017
Tomáš Klčo
8 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background