background - Indiana Jones pokračuje i s Harrisonem Fordem!
Indiana Jones pokračuje i s Harrisonem Fordem!

Indiana Jones pokračuje i s Harrisonem Fordem!

24. 03. 2018
Šárka Fikejsová
0 obrázků
3 min čtení

Zatím co jeden Spielbergův film bude mít premiéru příští týden (Ready Player One: Hra začíná), na ten další si budeme muset počkat déle, a to až do roku 2020. Jedná se o páté pokračování Indiana Jonese, ve kterém se vrátí i Harrison Ford.

Od prvního dílu uběhlo dlouhých 37 let, takže mezi premiérou pátého dílu, která by měla proběhnout v létě 2020, a prvním filmem bude skoro 40 let rozdíl. Harrison Ford se stále cítí na roli Indiana Jonese, takže se rozhodně zúčastní natáčení, které by mělo být zahájeno příští rok na jaře.

Kromě Forda bychom se snad měli dočkat i Chrise Pratta, o kterém se už dřív mluvilo, že by mohl Forda nahradit, ale nakonec si nezahraje Indyho, ale nejspíš jeho nástupce. Tato informace ovšem nebyla potvrzena, takže zatím můžeme jen spekulovat, zda se ve filmu objeví, nebo ne.

Spielberg neslibuje nic dalšího, ale pokud by se Indiana Jones znovu chytil, rozhodně by neváhal s dalším pokračováním.

Těšíte se na pátý díl Indiana Jonese?

Ano!
Ne, nezaujaly mě ani předchozí filmy.
Ještě nevím.
Celkem hlasů: 115
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background