background - James Cameron přichází s Alitou: Bojovým andělem
James Cameron přichází s Alitou: Bojovým andělem

James Cameron přichází s Alitou: Bojovým andělem

19. 03. 2018
Eliška Reiglová
0 obrázků
4 min čtení

Manga Gunnm od Yukito Kishiro se stala předlohou pro nový film Jamese Camerona, známého díky dvoum nejvýdělečnějším filmům všech dob - Titanicu a Avatara. Přichází Alita: Bojový anděl!

James Cameron se chce ve filmu zaměřit především na čtyři knihy originální mangy. Chce do snímku zasadit i fiktivní sport Motorball.

Příběh se odehrává ve vzdálené budoucnosti, konkrétně v 26. století. Lidstvo vládne technologiím tak, jako nikdy předtím a není nic neobvyklého být kyborgem, lidé jsou totiž vylepšovaní dle potřeb okolí. Chirurg kyborgů, Dr. Ido, nalezne na vrakovišti dosud neznámého kyborga s podobou čtrnáctileté dívky. Ta si nevzpomíná kdo je, ale bry zjistí, že jejím osudem je bojovat - je totiž jediný anděl smrti, který dokáže bojovat proti nepřátelskému městu Tiphares.

Do hlavní role byla obsazena Rosa Salazar, vedlejších rolí se ujali například Christoph Waltz nebo Jennifer Connelly.

Režie tohoto akčního filmu se ujal Robert Rodriguez, sám James Cameron napsal scénář. Snímek vyjde v prosinci tohoto roku pod záštitou 20th Century Fox.

Dokáže James Cameron zařadit Alitu ke svým největším úspěchům, nebo dokonce sám sebe pokoří, stejně jako tomu bylo při vydání Avatara?

youtube.com

csfd.com, imdb.com, wikipedia.org, wikipedia.cz

Myslíte, že dokáže James Cameron překonat s Alitou své předchozí filmy?

Ano, trailer vypadá skvěle a nebylo by to poprvé.
Nejsem si jist/á, ale šanci by mít mohl.
Určitě ne, Avatara nepřekoná žádný film.
Celkem hlasů: 43
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background