background - Bumblebee se vrací ve vlastním filmu!
Bumblebee se vrací ve vlastním filmu!

Bumblebee se vrací ve vlastním filmu!

19. 03. 2018
Eliška Reiglová
0 obrázků
5 min čtení

Transformers Universe: Bumblebee, Bumblebee: The Movie, nebo jednoduše Bumblebee - přesně na tento film se třemi pracovními názvy se mohou fanoušci světa Transformers těšit už v tomto roce! Tohoto spin-offu se jako prvního filmu z celé série neujal Michael Bay, nýbrž Travis Knight!

A o co vlastně půjde? Společně s Bumblebeem skočíme do minulosti, konkrétně do roku 1928. Mladá dívka jménem Charlie ho objeví na skládce, kde se schovává vystrašený a vyčerpaný - brzy zjistí, že se nejedná o obyčejný Volkswagen Beetle.

Ptáte se, kdo je obsazen do hlavních rolí? Role Charlie Watson se ujala Hailee Steinfied a agenta Burnse sektoru 7 se ujal sám John Cena!

Už v únoru roku 2016 bylo studii Paramount Pictures oznámeno, že se plánuje natáčení dalšího dílu Transformers. Až v květnu roku 2017 se mohli diváci dozvědět, že plánovaný film se bude týkat pouze Bumblebeeho a jeho příběhu. Ve filmu se objeví i dabér Optima Primea Peter Cullen.

Podle dostupných informací by se kromě Bumblebeeho měl ve filmu objevit už jen deceptikon, transformující se do červeného Plymouthu GTX.

Premiéra byla původně stanovena už na červen tohoto roku, nakonec ale byla posunuta na 21. prosince. Můžete si tedy nadělit předvánoční dárek a společně s přáteli zajít do kina na tuto očekávanou novinku.

Všechny trailery na internetu jsou bohužel zatím jen fan-made, na oficiální trailer si ještě chvíli musíme počkat. Jak asi bude vypadat první film ze světa Transformers v režii někoho jiného, než Michaela Baye?

Těšíte se na první Bumblebeeho film?

Ano, na jeho příběh půjdu do kina.
Nevím, jestli bude film stejně zajímavý jako ostatní.
Ne, nelíbil se mi ani poslední díl Transformers.
Celkem hlasů: 89
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background