background - Příběh zeleného zlobra pokračuje! Shrek 5 je již na cestě!
Příběh zeleného zlobra pokračuje! Shrek 5 je již na cestě!

Příběh zeleného zlobra pokračuje! Shrek 5 je již na cestě!

18. 03. 2018
Pavla Škultetyová
0 obrázků
3 min čtení

Tento velmi oblíbený animovaný film se na několik let úplně vytratil z kin. Nyní se ale vrací s dalším pokračováním. Scénárista Michael McCullers uvedl, že scénář je již hotov a že se toho dost změnilo. Co konkrétně neprozradil, a tak nám nezbývá nic jiného, než čekat.

Jelikož je tento film už 5 v řadě, je jasné, že scénárista musí přijít s něčím novým, co by diváky zaujalo, překvapilo a nadchlo.

Můžeme jen spekulovat, co nás čeká. Třeba se ze Shreka stane vedlejší postava a více pozornosti se bude soustředit na někoho jiného? Třeba na jeho děti?

Ať už to bude jakkoli, je pravda, že poslední dva díly si nevedly zrovna nejlépe a spíše se předhánějí v tom, který díl je slabší a tudíž není moc velká šance, že by si vedl lépe. Ale kdo ví, nechme se překvapit.

Premiéra tohoto filmu je plánována na rok 2019.

Zdroje: fandimefilmu.cz, kinobox.cz

Těšíte se na další díl Shreka?

Ano, velmi
Trochu
Možná se na něj podívám
Ne, už mě nebaví
Ne, nikdy jsem ho neměl/a rád/a
Celkem hlasů: 395
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background