background - Slender Man si vás najde!
Slender Man si vás najde!

Slender Man si vás najde!

15. 03. 2018
Eliška Reiglová
0 obrázků
5 min čtení

Již v srpnu zamíří do kin dlouho očekávaný horor Slender Man inspirovaný stejnojmennou postavou z hororových povídek zvaných creepypastas.

Kdo je vlastně Slenderman?

Tato fiktivní postava se vyskytuje v internetových povídkách a počítačových hrách už poměrně dlouho. Tento "muž" nosí černý oblek, nemá obličej a má několik rukou, které může podle potřeby natahovat jak daleko chce. Ze svých obětí vysává energii, čímž je zabíjí. Díky faktu, že nechodí, ale vznáší se nad zemí po sobě nezanechává žádné stopy. Někteří tvrdí, že pokud se člověk vyfotí a na snímku v dáli stojí Slenderman, osoba na fotografii bude jeho terčem. Další tvrdí, že se zjevuje dětem a umírajícím lidem, které svým děsivým zjevem může dokonce i připravit o rozum.

O čem bude film pojednávat?

Čtyři středoškolačky se rozhodnou vyzkoušet rituál na přivolání Slendermana, aby dokázaly, že jeho existence je smyšlená. Když ale jedna z nich zmizí, zbylé tři dívky začnou přemýšlet nad pravdivostí legend a začíná jejich boj o život - Slenderman si pro ně přichází.

Co se týká hereckého obsazení, jedná se o celkem neznámé tváře, které ve většině filmů či seriálů dostávaly jen menší role. To přináší filmu nespornou výhodu v tom, že diváci v dotyčných herečkách neuvidí někoho jiného, než roli, kterou představují.

Premiéra filmu byla původně naplánovaná na květen, v lednu letošního roku byla ale posunuta na 24. srpna.

youtube.com

wikipedia.org, imdb.com

Četli jste někdy povídky o Slendermanovi?

Ano, nějaký čas jsem o něm četl/a.
Ano, jeden, možná dva příběhy.
Ne.
Celkem hlasů: 29
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background