background - Bohemian Rhapsody - dokument o skupině Queen
Bohemian Rhapsody - dokument o skupině Queen

Bohemian Rhapsody - dokument o skupině Queen

15. 03. 2018
Eliška Reiglová
0 obrázků
3 min čtení

O frontmanovi skupiny Queen se po 27 letech od jeho smrti natáčí životopisný dokument! Jeho produkce se ujal Robert De Niro ve spolupráci s Grahamem Kingem, fanoušci Freddieho Mercuryho se tedy mohou těšit na kvalitní výpravnou podívanou.

Dokument mapuje patnáctileté období od vzniku kapely Queen po koncert v Live Aid roku 1985, který se odehrál šest let před smrtí zpěváka.

Ve Americe bude film uveden společností 20th Century Fox, konkrétně 25. prosince 2018.

Ptáte se, jaké bude obsazení? Samotného Mercuryho si zahraje Rami Malek. Do role bubeníka, Rogera Taylora, byl obsazen Ben Hardy. Hlavního kytaristu, Briana Maye bude představovat Gwillym Lee a baskytaristu Johna Deacona si zahraje Joseph Mazzello.

Plánování tohoto dokumentu započalo už v roce 2010. Od té doby nastalo mnoho změn v produkci a obsazení, v jistém okamžiku se dokonce pochybovalo o tom, že bude projekt vůbec zrealizován. Podle dostupných informací byl do role Freddieho Mercuryho původně dosazen Sasha Baron Cohen, známý díky jeho kontroverzním filmům, jako je Borat a Bruno. Jako hudební producenti se ve filmu prosadí samotní členové kapely - Brian May a Roger Taylor.

indianexpress.com

wikipedia.org, foxstudios.com

Posloucháte ještě dnes písně skupiny Queen?

Ano, velmi často.
Ano, nepravidelně.
Ne, poslouchám dnešní hudbu.
Celkem hlasů: 66
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background