background - Démonická jeptiška se již brzy dostane na plátna!
Démonická jeptiška se již brzy dostane na plátna!

Démonická jeptiška se již brzy dostane na plátna!

14. 03. 2018
Eliška Reiglová
0 obrázků
5 min čtení

Již 13. července 2018 se můžeme těšit na dlouho očekávaný horor The Nun, který je spin-offem filmu V zajetí démonů 2. Natáčení bylo oznámeno roku 2016 filmovými studii Warner Bros. pictures a New Line Cinema. Produkce se neujal nikdo jiný než uznávaný režisér hororového žánru James Wan, jehož jméno můžete znát nejen díky kultovním hororům jako například Saw, Insidious 1 a 2, ale především díky jeho posledním režisérským počinům V Zajetí démonů 1 a V Zajetí démonů 2. Film je ovšem natáčen pod taktovkou Colina Hardyho, jehož jméno vám může být povědomé především díky hororu The Woods (Hvozd).

S démonickou ústřední postavou, jeptiškou Valak, jsme se mohli setkat například v již zmiňovaném V Zajetí démonů 2, kde se pokoušela zabít Eda Warrena a zjevila se jeho manželce Lorraine. Ačkoliv v tomto filmu příliš prostoru nedostala, vyvolala velký divácký zájem, jehož odrazem je právě natáčení filmu, který se věnuje pouze jí.

Děj je zasazen do roku 1952, je tedy prequelem pro již natočené filmy ze světa The Conjuring. Příběh se odehrává v Římě, kam je vyslán otec Burke, aby prošetřil záhadnou smrt jeptišky.

Fanoušci známého seriálu American Horror Story se mohou radovat – jednu z hlavních rolí obsadila Taissa Farmiga, neboli Violet z první série nazvané Murder House.

I přesto, že film ještě nevyšel, producenti už plánují druhý díl, tudíž se dá očekávat, že díky hereckému obsazení a štábu, který se skládá z profesionálů ve svém oboru, se můžeme těšit na opravdu kvalitní hororovou podívanou!

youtube.com

wikipedia.org, imdb.com

Těšíte se na horor The Nun?

Ano, rozhodně půjdu do kina.
Ano, ale do kina nepůjdu a počkám si až bude online.
Ne, nejsem hororovým fanouškem.
Celkem hlasů: 71
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background