background - Kryštůfek Robin se dočká vlastního filmu!
Kryštůfek Robin se dočká vlastního filmu!

Kryštůfek Robin se dočká vlastního filmu!

13. 03. 2018
Eliška Reiglová
0 obrázků
4 min čtení

Rok 2018 je pro studia Disney jedním z nejplodnějších roků posledních dob. Ačkoliv byl ve filmech o medvídkovi Pů vždy jen vedlejším hrdinou, už letos se Kryštůfek Robin dočká vlastního filmu.

Kdo by si myslel, že půjde o animovaný film, byl by na omylu. V tomto filmu je Kryštůfek Robin už dospělý a jeho role se ujal Ewan McGregor. Z Kryštůfka už je dospělý businessman a časy, kdy měl bujnou fantazii, jsou už dávno pryč. Právě proto se mu do života vrátí medvídek Pů společně se svými kamarády, aby Kryštůfkovi pomohl jeho fantazii znovu objevit. Ve filmu se samozřejmě objeví i Kryštůfkova žena Evelyn a dcera Madeline, jejichž rolí se ujaly Hayley Atwell a Bronte Carmichael.

Natáčení filmu započalo v srpnu 2017 v Anglii a jeho premiéra je stanovena na srpen 2018. Režisérem tohoto filmu se stal Marc Foster, nejlépe známý díky režii bondovky Quantum of Solace. Jak dokáže režisér akčního filmu oživit postavy filmu rodinného?

Na trailer se můžete podívat zde:

youtube.com

wikipedia.org, imdb.com, facebook.com

Těšíte se na reálnou podobu dosud kreslených zvířátek?

Ano!
Bojím se, že nebudou dost vydařené.
Ne.
Celkem hlasů: 10
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background