background - Mary Poppins se vrací!
Mary Poppins se vrací!

Mary Poppins se vrací!

12. 03. 2018
Eliška Reiglová
0 obrázků
5 min čtení

Už v prosinci na stříbrná plátna po celém světě přiletí nová Mary Poppins, jak jinak než pod záštitou studií Disney! Na film se mohou těšit jak fanoušci původního filmu, tak pohádkoví nadšenci, kteří předchozí film neviděli. Role Mary Poppins se zhostí skvělá Emily Blunt a kromě ní se ve filmu objeví i takové hvězdy jako Meryl Streep, Dick van Dyke, nebo Colin Firth!

Děj se odehrává v roce 1930 v Londýně. Děti z původního filmu (Jana a Michal) jsou už dospělé. Michal žije se svými třemi dětmi a vychovatelkou Ellen, ale po osobní ztrátě, kterou prodělá, se k jeho rodině přidá i Mary Poppins, která udělá vše proto, aby jeho rodině pomohla znovu nalézt štěstí.

Julie Andrews, která si zahrála Mary v původním filmu prohlásila, že Emily Blunt je pro tuto roli výbornou volbou.

Na své si přijdou i fanoušci Harryho Pottera! Vychovatelku Ellen si totiž zahraje Julie Walters, známá především díky roli Molly Weasleyové.

Natáčení filmu bylo oznámeno už v roce 2015 a předlohou bylo sedm knih od autorky P. L. Travers. Režie se ujal Rob Marshall, známý především díky filmu Chicago a díky čtvrtému dílu Pirátů z Karibiku. Marshall se kromě filmové tvorby věnuje i tvorbě divadelní a již několikrát byl nominován na cenu Tony, což divákům zaručuje skvělý filmový zážitek.

Na trailer se můžete podívat zde:

youtube

wikipedia.com, imdb.com

Těšíte se na návrat Mary Poppins?

Ano, viděl/a jsem i původní film.
Ano, i když jsem původní film neviděl/a.
Ne, bohužel mě film nijak neláká.
Celkem hlasů: 14
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background