background - The Walking Dead: Our World - nemrtví ve vašem světě!
The Walking Dead: Our World - nemrtví ve vašem světě!

The Walking Dead: Our World - nemrtví ve vašem světě!

11. 03. 2018
Eliška Reiglová
0 obrázků
4 min čtení

Fanoušci, kteří díky seriálu The Walking Dead zatoužili po možnosti zabíjet mrtváky, se mohou radovat! K masakrování nemrtvých v reálu sice podle vědců nedojde, ale tvůrci ze společnosti Next Games vám tuto zkušenost alespoň trochu přiblíží. Již brzy se totiž jak na AppStore tak na Google Play objeví nová hra s názvem The Walking Dead: Our World!

Tvůrci této společnosti stojí i za hrou The Walking Dead: No Man's Land, která celosvětově sklízí velký úspěch.

Díky této hře, která funguje na stejném principu jako Pokémon Go, se budete moci pomocí svého přístroje (tabletu nebo telefonu) přenést do světa, ve kterém vám budou v cestě stát mrtváci všech možných druhů. Stejně jako ve hře No Man's Land na vás budou čekat jak běžní, tak opancéřovaní chodci a dokonce i takoví, kteří u sebe ponesou granát a jejich zabití z blízké vzdálenosti ubere život i vaší postavě! Vaše okolí a jakékoliv místo, kde si hru budete chtít zahrát, se tedy stane působištěm krvelačných mrtváků.

Na stránkách https://www.thewalkingdeadourworld.com/ se už teď můžete zaregistrovat, budete tedy informovaní hned v momentě, kdy bude hra zveřejněna!

Dáte hře "The Walking Dead: Our World" šanci?

Ano, určitě se zaregistruji, abych si jí mohl/a zahrát hned, jak to půjde!
Ano, až na ní v obchodě narazím, rád/a ji vyzkouším.
Ne, podobné hry mě nelákají.
Celkem hlasů: 31
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background