background - Carl Grimes se vrací ve filmu Inherit the Viper!
Carl Grimes se vrací ve filmu Inherit the Viper!

Carl Grimes se vrací ve filmu Inherit the Viper!

11. 03. 2018
Eliška Reiglová
0 obrázků
3 min čtení

Fanoušci nedávno zesnulého Carla Grimese nemusí zoufat! Ještě v tomto roce se totiž na plátnech objeví nový film s názvem Inherit the Viper, kde Carlův představitel Chandler Riggs dostal jednu z hlavních rolí.

Na internetu nejsou bohužel dostupné žádné fotografie, nebo podrobnější informace ohledně filmu. Počkat si musíme i na trailer a tak víme jen to, že děj se točí okolo tří sourozenců, kteří se živí jako dealeři opiátů a snaží se nezapadnout do začarovaného kruhu násilí v oblasti, ve které žijí.

Chandler Riggs tedy z Carla Grimese vyrostl v budoucí hvězdu a díky jeho hereckému talentu má neuvěřitelné možnosti dostat svou kariéru ještě dál. Kromě seriálu The Walking Dead ho můžete vidět ještě ve filmech Get Low (2009) a Mercy (2014).

Jaký výkon zvládne Chandler podat v roli drogového dealera se dozvíte ještě letos, datum premiéry bude upřesněno hned, jakmile budou dostupné bližší informace!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background