background - Carl Grimes se vrací ve filmu Inherit the Viper!
Carl Grimes se vrací ve filmu Inherit the Viper!

Carl Grimes se vrací ve filmu Inherit the Viper!

11. 03. 2018
Eliška Reiglová
0 obrázků
3 min čtení

Fanoušci nedávno zesnulého Carla Grimese nemusí zoufat! Ještě v tomto roce se totiž na plátnech objeví nový film s názvem Inherit the Viper, kde Carlův představitel Chandler Riggs dostal jednu z hlavních rolí.

Na internetu nejsou bohužel dostupné žádné fotografie, nebo podrobnější informace ohledně filmu. Počkat si musíme i na trailer a tak víme jen to, že děj se točí okolo tří sourozenců, kteří se živí jako dealeři opiátů a snaží se nezapadnout do začarovaného kruhu násilí v oblasti, ve které žijí.

Chandler Riggs tedy z Carla Grimese vyrostl v budoucí hvězdu a díky jeho hereckému talentu má neuvěřitelné možnosti dostat svou kariéru ještě dál. Kromě seriálu The Walking Dead ho můžete vidět ještě ve filmech Get Low (2009) a Mercy (2014).

Jaký výkon zvládne Chandler podat v roli drogového dealera se dozvíte ještě letos, datum premiéry bude upřesněno hned, jakmile budou dostupné bližší informace!

Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background