background - Ze světa seriálů #6: Young & Hungry
Ze světa seriálů #6: Young & Hungry

Ze světa seriálů #6: Young & Hungry

10. 03. 2018
Šárka Fikejsová
0 obrázků
11 min čtení

Young & Hungry (Mladí a hladoví) je americký sitcom vytvořený Davidem Holdenem a výkonnou producentkou Ashley Tisdale, která si v seriálu i zahrála. Sitcom měl premiéru 25. června 2014 na televizní stanici Freeform (dříve ABC family) a aktuálně bylo odvysíláno 5 serií po deseti epizodách, ale v letošním roce by mělo být natočeno posledních extra 10 epizod, které budou spadat pod 5. řadu.

Děj

Seriál se odehrává v San Francisku a začínám tím, když IT podnikatel Josh Kaminski hledá osobního kuchaře. O místo se uchází mladičká Gabi Diamond a slavný šéfkuchař Michael Voltaggio. Josh si vybere Gabi a tím začíná jejich dobrodružství. Hned první den se opijou, když Joshovi nevyjde nabídka k sňatku, a vyspí se spolu. Poté je můžeme sledovat, jak se to snaží ututlat a udržet si přátelství. Děj se ale netočí jen kolem nich, máme tu ještě Joshova publicistu Elliota, který se věčně hádá s Gabi a hospodyní Yolandou, a kamarádku Gabi Sophii, která se snaží najít si pořádnou práci.

Postavy

  • Gabi Diamond

Mladá šéfkuchařka, která žije se svojí nejlepší kamarádkou Sophií, dostane pracovní místo u Joshe, ačkoliv nemá dostatek doporučení. Její matka zemřela, když byla ještě teenagerkou a od té doby se o sebe musela starat sama. Často říká, že dokáže uhodnout na co mají lidé chuť. Je tak trochu smolařka a nejednou se dostala do problémů.

  • Josh Kaminski

Mladý a bohatý IT podnikatel, který je navíc chytrý, okouzlující a sladký. Vždycky má nějaký svůj pocit (intuice), na který spoléhá. I přes prvotní románek s Gabi, si s ní chce zachovat profesionální vztah, ale nakonec se stanou přáteli a často mívá pocit, že ji musí ochraňovat.

  • Sofia Rodriguez

Nejlepší přítelkyně a spolubydlící Gabi silně motivovaná najít si svoji životní práci. Celým jménem se jmenuje Sofia Maria Consuela Rafaella Rodriguez. Podporuje Gabi v její práci a často jí radí, co má dělat, i když Gabi ne tak často její rady poslouchá.

  • Elliot Park

Joshův publicista a jeho pravá ruka. Elliot je gay a už od začátku není spokojený tím, že Josh najal Gabi a ne Michaela Voltaggia. Věčně si utahuje jak z Gabi, tak z Yolandy, která mu ale urážky vrací ve stejné míře.

  • Yolanda

Joshova hospodyně, která se nebojí říct, co si myslí a většinou to řekne s pořádnou dávkou vtipu. Je docela chytrá a je úplně první, kdo se dozvídá o Joshovi a Gabi.

Zajímavosti

  • Herci mají na natáčení možnost improvizovat.

Dnes se nám příliš zajímavostí nesešlo, tak třeba zase příště u jiného seriálu.

Seriál dosáhl následujících hodnocení: csfd.cz 54%

serialzone.cz 78,5%

imdb.com 7,5/10

Hodnocení jsou různá a osobně bych přidělila 65%. Sictom obsahuje hlášky, které Vás zaručeně pobaví, hlášky, které Vás neurází, ale ani nenadchnou a v neposlední řadě i ty, u kterých se nezasmějete vůbec. Doporučila bych Vám jej zhlédnout někdy v létě, vzhledem k tomu, že u toho nemusíte příliš přemýšlet.

Tolik k dnešní "odlehčené" verzi a příště se vrhneme na něco složitějšího.

Zdroje: csfd.cz, imdb.com, serialzone.cz, wikipedia.org.

Líbí se Vám seriál?

Ano.
Zpočátku ano, ale teď už mě nebaví.
Ne.
Celkem hlasů: 124
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background