background - Karlík Bucket vyrostl v seriálového doktora
Karlík Bucket vyrostl v seriálového doktora

Karlík Bucket vyrostl v seriálového doktora

10. 03. 2018
Eliška Reiglová
0 obrázků
5 min čtení

Každý z nás si jistě vzpomíná na film Karlík a továrna na čokoládu, kde Willyho Wonku ztvárnil geniální herec Johnny Depp. Kdo by věřil, že od natočení filmu uplynula už taková doba a že Karlík už není malý kluk? Od vymýšlení receptů na cukrovinky se posunul k léčení lidí v seriálu The Good Doctor.

Freddie Highmore v tomto seriálu představuje autistického chirurga Shauna Murphyho. I přes svou inteligenci, dá se říct dokonce i genialitu, se díky autismu setkává s předsudky nejen nemocniční rady, ale i svých kolegů. Jeho nadměrná inteligence je způsobena Savant syndromem, který posouvá hranice geniality na vyšší úroveň.

I přes fakt, že seriálu ještě nevyšla ani celá první série, do jejíhož konce zbývá pár epizod, byl Freddie Highmore za jeho roli nominován na Zlatý Glóbus.

Díky Shaunově upřímnosti a neotřelému způsobu komunikace se u seriálu skvěle pobavíte. Naopak i pro citlivější duše má seriál něco do sebe a aniž bych vyzrazovala děj, mohu vám zaručit, že vám bude hlavního hrdiny v určitých momentech velmi líto.

Seriál The Good Doctor je důkazem, že ne každá dětská hvězda upadne v zapomnění. Z Freddieho se totiž stal výborný herec, který se dokáže vcítit i do tak složité role, jako je autistický chirurg.

Pro všechny, které seriál zaujal mám dobrou zprávu. Všechny epizody, které do teď vyšly, jsou na internetu dostupné i s českými titulky!

youtube.com

Zaujal vás seriál The Good Doctor?

Ano, už jsem viděl/a všechny dostupné epizody.
Podle popisu a traileru ano, určitě mu dám šanci.
Ne, nepřijde mi zajímavý.
Celkem hlasů: 20
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background