background - Jaké to je, být každý den jiným člověkem?
Jaké to je, být každý den jiným člověkem?

Jaké to je, být každý den jiným člověkem?

8. 03. 2018
Šárka Fikejsová
0 obrázků
3 min čtení

Den co den je americké romantické drama od režiséra Michaela Sucsyha, napsané Jessem Andrewsem, založené na stejnojmenném románu Davida Levithana. Filmovými hvězdami jsou Angourie Riceovou jako 16letá Rhiannonová, která se zamiluje do cestující duše, která se každé ráno probouzí v jiném těle; Justice Smith, Debby Ryan a Maria Bello. Česká premiéra je stanovena na 5.4.2018.

Romantický příběh o dospívající dívce Rhiannon, která se zamiluje do někoho, kdo se probouzí den co den v jiném těle. (Forum Film CZ)

Na stránkách recenzí Rotten Tomatoes má film hodnocení 58% na základě 26 recenzí a průměrné hodnocení 5,9/10. Reportéři PostTraku uvedli, že filmaři dali 64% celkové kladné skóre a jen 39% "definitivně doporučují".

Zdroje: csfd.cz, imdb.com, wikipedia.org

Zaujal tě film?

Ano.
Moc mě to nezaujalo, ale možná se podívám
Ne.
Celkem hlasů: 22
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background