background - V dubnu se můžeme těšit na velmi černou komedii
V dubnu se můžeme těšit na velmi černou komedii

V dubnu se můžeme těšit na velmi černou komedii

7. 03. 2018
Šárka Fikejsová
0 obrázků
3 min čtení

Gringo: Zelená pilule je nadcházející americká akční komedie od režiséra Nashe Edgertona, kterou napsali Anthony Tambakis a Matthew Stone. Uvidíme zde Davida Oyelowa, Charlize Theron, Joela Edgertona, Amanda Seyfried, Thandie Newton a Sharlto Copley.

Premiéra bude 5.4.2018.

V této velmi černé komedii si počestný americký obchodník Harold Soyinka (David Oyelowo) vyjede na projížďku a po překročení mexické hranice věci naberou nečekaný spád. Když se Harold zaplete s mexickými narkobarony, mezinárodními žoldáky a americkým úřadem pro boj s narkotiky DEA, překročí tenkou hranici mezi slušným občanem a zločincem. A když se snaží zůstat naživu na jednom z nejnebezpečnějších míst na světě, vyvstává otázka: vězí tento obyčejný muž až po uši v problémech nebo má vše plně pod kontrolou? (Vertical Ent.)

Zdroje: csfd.cz, imdb.cz, wikipedia.org

Zaujal tě film?

Ano.
Moc mě to nezaujalo, ale možná se podívám
Ne.
Celkem hlasů: 27
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background