background - Midnight sun bude mít premiéru v květnu!
Midnight sun bude mít premiéru v květnu!

Midnight sun bude mít premiéru v květnu!

7. 03. 2018
Šárka Fikejsová
0 obrázků
3 min čtení

Midnight Sun (Půlnoční láska) je nadcházející americký romantický dramatický film od režiséra Scotta Speera, založený na stejnojmenném japonském filmu z roku 2006. Můžeme se těšit na Bellu Thorne, Patricka Schwarzeneggera a Roba Rigglea. Premiéra je plánovaná na 10.5.2018.

Sedmnáctiletá Katie Priceová (Bella Thorne), chráněná již od raného dětství, žije život s ohrožující citlivostí na sluneční záření, způsobenou vzácným genetickým stavem xeroderma pigmentosum. Během dne je doma a v noci chodí ven hrát na kytaru. Jednou v noci se její sny stanou skutečností, když si jí všimne její dlouholetý crush Charlie (Patrick Schwarzenegger), kterého tajně pozorovala z okna její ložnice již léta. Když vyrazí na noční letní exkurze, Katie je vystavena riziku slunečního záření a nastává dilema, zda by mohla žít normální život.

Zdroje: imdb.cz, wikipedia.org

Zaujal tě film?

Ano.
Moc mě to nezaujalo, ale možná se podívám
Ne.
Celkem hlasů: 16
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background