background - Bruce Willis vezme zákon do svých rukou!
Bruce Willis vezme zákon do svých rukou!

Bruce Willis vezme zákon do svých rukou!

6. 03. 2018
Šárka Fikejsová
0 obrázků
5 min čtení

Death Wish je americký vigilante akční film režírovaný Eliem Rothem a napsaný Joem Carnahanem. Je to šestá splátka seriálu Death Wish a remake stejnojmeného filmu z roku 1974. Film je založený na románu Briana Garfielda z roku 1972. Filmovými hvězdy jsou Bruce Willis, Vincent D'Onofrio, Elisabeth Shue, Dean Norris a Kimberly Elise. Na film můžeme vyrazit již za pár dní, premiéru má 8.3.2018.

Lékař Paul Kersey (Bruce Willis) má všechno, co si jen člověk může přát – zajímavou práci, krásnou rodinu a nádherný domov. S násilím se setkává pouze na operačním sále pohotovosti, kde pracuje jako chirurg. Jednoho dne se však všechno změní. Po brutálním napadáním v jeho vlastním domě, manželka (Elisabeth Shue) umírá a dcera (Camila Morrone) zůstane v nemocnici ležet v kómatu. Hroutí se mu celý svět a policie jen bezmocně krčí rameny, protože podobných případů řeší desítky denně. Poháněný touhou se pomstít, Paul vezme zákon do vlastních rukou a ozbrojený vyráží do ulic, aby nevinným životy zachraňoval a zločincům je bral. Chicago má nového hrdinu, který věří, že spravedlnost ještě existuje.(Forum Film CZ)

V Americe měl film premiéru 2.3.2018 a bohužel se dočkal špatné kritiky. Premiéra byla podle mnohých špatně načasována, protože přišla méně než tři týdny po střílení na Stoneman Douglas High School v Parklandu na Floridě. Našlo se ovšem i pár kladných recenzí, ale pořád ty špatné převyšují, takže nezbývá nic jiného, než si udělat svůj vlastní obrázek.

Zdroje: csfd.cz, imdb.com, wikipedia.org

Zaujal tě film?

Ano.
Moc mě to nezaujalo, ale možná se podívám
Ne.
Celkem hlasů: 19
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background