background - Black Widow se konečně dočká vlastního filmu!
Black Widow se konečně dočká vlastního filmu!

Black Widow se konečně dočká vlastního filmu!

6. 03. 2018
Pavla Škultetyová
0 obrázků
3 min čtení

Poprvé se nám Black Widow předvedla už ve dvojce Iron Mana a od té doby kryje záda slavnějším a obvykle i mocnějším superhrdinům. Scarlett Johansson patří momentálně mezi nejpopulárnější herečky, ale vydupat si u Marvelu vlastní sólovku evidentně není žádná legrace. Nakonec se ale zadařilo.

Zdroj: google.cz

O čem tento film bude, zatím netušíme. Víme ale, že Marvel najal scenáristku Jac Schaeffer, aby napsala pro Black Widow příběh.

Zdroj: google.cz

Na jednu stranu tyhle plány naznačují, že Natasha Romanoff přežije události ve třetím a čtvrtém díle Avengers a může pak zažít vlastní dobrodružství, a na druhou, že se klidně můžeme podívat do minulosti a zjistit, jak se vlastně nejslavnější komiksová špiónka dostala ke svému řemeslu. Tak snad na ni nebudeme čekat dlouho. 

Zdroj: google.cz

Zdroj: moviezone.cz

Máte rádi postavu Black Widow

Ano a už se na její film nemůžu dočkat
Docela ano
Moc ne
Ne, nemám ji rád/a
Nevadí mi
Celkem hlasů: 146
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background