background - V říjnu dorazí nový Halloween i s Jamie Lee Curtis
V říjnu dorazí nový Halloween i s Jamie Lee Curtis

V říjnu dorazí nový Halloween i s Jamie Lee Curtis

3. 03. 2018
Eliška Reiglová
0 obrázků
4 min čtení

Fanoušci všech filmů Halloween mohou zpozornět. Už v říjnu se totiž na plátnech objeví film Halloween Returns, jehož děj bude zasazen čtyřicet let po událostech z původního filmu.

Obzvláště fanoušci původního filmu se mohou radovat. Nejedná se totiž o remake, nýbrž o pokračování, ve kterém si opět zahraje sama Jamie Lee Curtis, která se jako Laurie Strode postaví tváří v tvář Michaelu Myersovi. Režie se ujal David Gordon Green, jehož jméno můžete znát především díky filmu Travička zelená. Nový Halloween přináší změnu i v produkční společnosti, jíž se nyní stává společnost Blumhouse Productions, pod jejíž záštitou vyšlo mnoho skvělých hororů, jako například Insidious, Paranormal Activity, nebo Sinister. Už jen to nám může napovědět, že se můžeme těšit na jeden z nejlepších hororů roku 2018. Co ovšem zaručuje opravdovou kvalitu je návrat Nicka Castlea jako Michaela Myerse, který už v originálním filmu dokázal společně s Jamie Lee Curtis v divácích probouzet strach a napětí po celou dobu promítání.

Na přívaly strachu, masakrování lidí a především na Michaela Myerse se můžeme těšit už 19. října 2018!

Těšíte se na film Halloween Returns?

Ano.
Neviděl/a jsem ani původní film, tak nevím.
Ne.
Celkem hlasů: 32
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background