background - Dwayne Johnson se v dubnu objeví v dalším akčňáku!
Dwayne Johnson se v dubnu objeví v dalším akčňáku!

Dwayne Johnson se v dubnu objeví v dalším akčňáku!

27. 02. 2018
Šárka Fikejsová
0 obrázků
5 min čtení

Rampage: Ničitelé je nadcházející americký sci-fi film režírovaný Bradem Peytonem. Je volně založen na sérii videoher stejného jména od Midway Games. Filmové hvězdy jsou Dwayne Johnson, Naomie Harris, Malin Åkerman, Joe Manganiello, Jake Lacy, Marley Shelton a Jeffrey Dean Morgan.

Premiéra je naplánovaná na 12. dubna 2018.

Mezi samotářským primatologem Davisem Okoyem (Dwayne Johnson) a výjimečně inteligentním gorilím samcem Georgem, o kterého se Davis stará od jeho narození, vzniklo velmi pevné pouto. Nezdařený nebezpečný genetický experiment však změní toho mírného lidoopa v obrovské zuřící monstrum. A jako by to nestačilo, brzy se zjistí, že podobně jsou zmutována i další zvířata. Když se tito uměle vytvoření alfa predátoři nekontrolovatelně řítí Severní Amerikou a ničí vše, co jim přijde do cesty, Okoye začne ve spolupráci se zdiskreditovaným genetickým inženýrem vyvíjet protilátku a probíjí se nevyzpytatelným bojištěm, nejen aby zastavil hrozící celosvětovou katastrofu, ale také aby zachránil strašlivého netvora, který býval jeho přítelem. (Vertical Ent.)

Film se točil v Chicagu a v Atlantě v Georgii. Společnost Warner Bros. získala práva na adaptaci filmu na arkádovou hru Rampage v roce 2009 za 33 milionů dolarů. Projekt byl vyhlášen v listopadu 2011 a John Rickard se stal producentem. V červnu 2015 bylo oznámeno, že Dwayne Johnson byl obsazen do hlavní role, zatímco studio hledalo režiséra k zahájení výroby v polovině roku 2016. V červenci byl do role režiséra dosazen Brad Peyton, který později uvedl, že film bude mnohem více emocionální, mnohem děsivější a mnohem více reálný než by se dalo očekávat.

Zdroje: csfd.cz, imdb.com, wikipedia.org

Zaujal tě film?

Ano!
Ne.
Moc mě nezaujal, ale možná se podívám.
Celkem hlasů: 33
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background