background - Co bylo po Harrym Potterovi?
Co bylo po Harrym Potterovi?

Co bylo po Harrym Potterovi?

26. 02. 2018
Šárka Fikejsová
0 obrázků
14 min čtení

Harry Potter, Ron Weasley a Hermiona Grangerová, kdo by tyto jména neznal. Skoro všichni si nejspíš vybavíme i jméno herce, ale víme, co bylo s těmito herci dál? Zůstali u filmu, nebo se herecké kariéry navždy vzdali? Pojďme se podívat na devět herců a hereček z Harryho Pottera a na to, jak jejich život šel dál po skončení kouzelnické ságy.

  • Daniel Radcliffe

Danielovi táhne na třicet a od dokončení Harryho Pottera se aktivně objevuje na filmovém plátně. První roli si střihl v hororovém snímku Žena v černém v roce 2012 a naposledy jsme jej mohli vidět v dobrodružném thrilleru Ztracen v džungli (2017). Mezitím se například objevil ve filmech The F Word, Rohy, Podfukáři 2, Imperium a na rok 2018 by měl natáčet hned další 3 filmy, takže svojí hereckou kariéru jen a jen rozvíjí.

(The F Word)

(Ztracen v džungli)

(Podfukáři 2)

  • Tom Felton

I v případě Toma se o první film natočený po Harrym jedná o horor Zjevení (2012), kde si střihl roli experta na nadpřirozené jevy. Ani Tom nezahálel a herecké kariéry se nevzdal. Mohli jsme jej například vidět ve filmech Labyrint, Belle, Ve jménu krista, Megan Leavey nebo třeba v seriálu The Flash. Na rok 2018 má zatím naplánovaný jeden snímek.

(The Flash)

(Belle)

(Labyrint)

  • Emma Watson

Emma má po dokončení Harryho na kontě méně snímků než kluci, ale není se čemu divit, protože filmové plátno není jejím jediným zájmem. Rejstřík jejích aktivit je značně široký a obsahuje např. modeling, návrhářství, charitu nebo spolupráci s neziskovými organizacemi. Emma se poprvé po ukončení Harryho objevila také v roce 2012, a to ve filmu Charlieho malá tajemství. Dále se pak objevila například v Bling Ring: Jako VIPky, Noe, Kráska a zvíře nebo The Circle.

(The Circle)

(Charlieho malá tajemství)

(Kráska a zvíře)

  • Rupert Grint

Rupert se přidá do party, protože i on se znovu objevil v roce 2012 ve válečném dramatu Kříž cti. Poté jsme jej mohli vidět například v CBGB: Kolébka punku, Charlie musí zemřít nebo Moonwalkers. Na rok 2018 má v plánu zatím jeden film.

(CBGB)

(Moonwalkers)

(Charlie musí zemřít)

  • Evanna Lynch

Evanna, která si v Harrym střihla roli Lenky Láskorádové, se neobjevuje ani z půlky tolik jako její kolegové. Poprvé jsme ji mohli vidět v roce 2013 v komedii G.B.F a poté ve snímku Jmenuji se Emily nebo Danny and the Human Zoo.

(Jmenuji se Emily)

(G.B.F)

  • Bonnie Wright

Bonnie je na tom velmi podobně jako Evana Lynch. Poprvé od ukončení natáčení Harryho se objevila v roce 2013 ve filmu Moře. Později jsme ji mohli vidět v snímkách Filosofové, Before I Sleep, Sweat nebo Kdo zabil pana Veverku? Na rok 2018 má naplánovaný jeden film.

  • Matthew Lewis

Matthew má na kontě 2 filmy od ukončení Harryho Pottera, a to Vloupačka a Než jsem tě poznala, kde si zahrál po boku Emilie Clarke. V roce 2018 by měl natáčet zatím jeden film.

(Vloupačka)

(Než jsem tě poznala)

  • Luke Youngblood

Vsadím se, že většině tohle jméno nic neřekne, ale možná si vybavíte koho v Harrym hrál. Komentátor famfrpálových zápasů Lee Jordan, teď už víte? Luke se po natočení Harryho neobjevil v žádném filmu, přešel totiž k seriálům. Objevuje se v pár dílech různých seriálů, ale trvale hraje v seriálu Galavant.

(Galavant)

  • Katie Leung

Představitelka Cho Changové uzavírá naši devítku. Katie se znovu objevila až v minulém roce ve filmu T2 Trainspotting a The Foreigner, kde si zahrála dceru Jackieho Chana.

(The Foreigner)

Zdroje: csfd.cz, imdb.com

Kdo je Váš oblíbenec?

Daniel Radcliffe
Tom Felton
Emma Watson
Rupert Grint
Evanna Lynch
Bonnie Wright
Matthew Lewis
Luke Youngblood
Katie Leung
Celkem hlasů: 160
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background