background - Ze světa seriálů #4: Fuller house
Ze světa seriálů #4: Fuller house

Ze světa seriálů #4: Fuller house

24. 02. 2018
Šárka Fikejsová
0 obrázků
11 min čtení

V minulém díle jsme Vám slíbili pokračování Plného domu a svůj slib plníme! Fuller house je americký sitcom vytvořený Jeffem Franklinem vysílaný na Netflixu a navazuje na televizní seriál Full House (Plný dům) odvysílaný v letech 1987-1995. Většina původního obsazení zůstala, ať už pravidelní nebo hostující členové, s výjimkou Mary-Kate a Ashley Olsen, kteří střídali roli Michelle Tannerové v Plném domu.

Netflix si objednal počátečních třináct epizod, které byly vydány 26. února 2016 po celém světě. Třetí sezóna je rozdělena na dvě části, přičemž první polovina devíti epizod byla propuštěna 22. září 2017 a druhá polovina 22. prosince 2017. V lednu 2018 společnost Netflix obnovila Fuller house pro čtvrtou sérii třinácti epizod.

Děj

Děj se soustřeďuje kolem D.J. Tanner-Fuller, veterinářka a ovdovělá matka tří synů, jejíž sestra Stephanie a nejlepší přítelkyně Kimmy spolu se svou dospívající dcerou žijí společně v San Francisku v Kalifornii v domě, kde D.J. a Steph vyrůstaly. Manžel D.J. umírá a ona se se svými dětmi vrací do Kalifornie, a aby vše jako pracující matka zvládla, povolává si na pomoc Stepahnie a Kimmy. Takže začátek je prakticky stejný jako u původní série.

Postavy

 • D.J. Tanner-Fuller

 • Jackson Fuller, Max Fuller a Tommy Fuller

Nejstarší Jackson, u kterého Vám někdy přijde, že moc chytrosti nepobral na rozdíl od svého mladšího bratra Maxe, který je velmi vyspělý a sdílí dědečkovu lásku k uklízení. Nejmladší Tommy je batole.

 • Stephanie Tanner

 • Kimmy Gibbler

 • Ramona Gibbler

Jediná dcera Kimmy, která zpočátku není vůbec nadšená, že bude muset bydlet s Tannerovými.

 • Fernando

Bývalý manžel Kimmy a otec Ramony. Během série se dají s Kimmy zase dohromady.

Zajímavosti

 • Rozdíl mezi seriálem Plný dům, který byl ukončen v roce 1995, a jeho pokračováním Fuller House je rovných 20 let.

 • První díl seriálu Plný dům (od r. 1987) se jmenoval "Our first show". První díl seriálu Fuller House se jmenuje "Our first show, again".

 • Donnie Wahlberg, Macy Gray, Joey McIntyre, Jordan Knight, Hunter Pence, Danny Wood, Lonzo Ball... Ti všichni v seriálu vystupovali a hráli sami sebe.

 • Fernandovo celé jméno je Fernando Hernandez-Guerrero-Fernandez-Guerrero.

 • V roli Tommyho Fullera se střídají dvojčata Dashiell a Fox Messitt.

Seriál dosáhl následujících hodnocení: csfd.cz 63%

serialzone.cz 73,7%

imdb.com 7/10

Sitcom se dočkal vyšších hodnocení než jeho předchůdce. Osobně se mi pokračování také líbí víc a velmi oceňuji zachování hereckého obsazení. Vyskytují se zde časté narážky na původní verzi, takže si sitcom vychutnáte více pokud jste sledovali Plný dům, ale myslím, že vyloženě podmínka to není.

Tolik k dnešnímu dílu a příště se oprostíme od sitcomů a rozebereme něco s pořádným dějem.

Zdroje: imdb.com, csfd.cz, serialzone.cz, wikipadia. org

Líbí se Vám seriál?

Ano.
Zpočátku ano, ale teď už mě nebaví.
Ne.
Celkem hlasů: 17
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background