background - Nadupaná pecka Skyscraper bude mít premiéru v létě!
Nadupaná pecka Skyscraper bude mít premiéru v létě!

Nadupaná pecka Skyscraper bude mít premiéru v létě!

15. 02. 2018
Šárka Fikejsová
0 obrázků
3 min čtení

Mrakodrap (v originále Skyscraper) je nadcházející americký akční thriller režírovaný a napsaný Rawsonem M. Thurberem. Herecké obsazení je následující - Dwayne Johnson, Neve Campbell, Chin Han, Roland Møller, Pablo Schreiber, Byron Mann, Hannah Quinlivan a Noah Taylor. Film bude mít premiéru 12. července 2018.

V akčním thrilleru Skyscraper hraje Dwayne Johnson bývalého šéfa záchranářského týmu a válečného veterána, který se nyní specializuje na bezpečnost mrakodrapů. V jednom čínském mrakodrapu, který má na starosti, vypukne náhle požár a jeho rodina se nachází v patrech nad plameny. Zjistí, jak k požáru došlo, a dokáže svou rodinu z tíživé situace vyprostit a zachránit je?

A tady menší ukázka, jak takový skok z jeřábu vypadá doopravdy.

Zdroje: imdb.cz, csfd.cz, wikipedia.org

Zaujal tě film?

Ano.
Ne.
Moc mě nezaujal, ale možná se podívám.
Celkem hlasů: 16
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background