background - Kdo si zahraje Jokera v novém filmu?
Kdo si zahraje Jokera v novém filmu?

Kdo si zahraje Jokera v novém filmu?

10. 02. 2018
Šárka Fikejsová
0 obrázků
4 min čtení

Jako poslední se role slavného záporáka Jokera ujal Jared Leto, a ti kteří jste si jej oblíbili, nemusíte se ničeho bát. Jareda budete moct vidět v druhém díle Sebevražedného oddílu nebo ve filmu o Harley Quinn.

O co tedy jde? Studio Warner Bros. ve spolupráci s DC Entertainment chystá samostatný film o Jokerovi a zahraje si jej taletovaný herec Joaquin Phoenix. Warneři sice roli Jokera chtěli přidělit Leonardu DiCapriu, ale ten odmítl. Scénáře a následně i režie se ujal Todd Philips a půjde o gansterku z osmdesátých let.

Není to poprvé, co Phoenix dostal nabídku zahrát si v komiksovém trháku. V minulosti se jednalo o roli Doctora Strange nebo Lexe Luthora, ale asi se shodneme na tom, že Joker pro něj je ta nejlepší volba. Pojďme si teď společně připomenout herce, kteří se v této roli vystřídali.

  • Cesar Romero

  • Jack Nicholson

  • Heath Ledger

  • Jared Leto

Zdroje: imdb.cz, tyden.cz

Který z herců se Vám líbil v roli nejvíce?

Cesar Romero
Jack Nicholson
Heath Ledger
Jared Leto
Celkem hlasů: 120
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background