background - Kdo si zahraje Jokera v novém filmu?
Kdo si zahraje Jokera v novém filmu?

Kdo si zahraje Jokera v novém filmu?

10. 02. 2018
Šárka Fikejsová
0 obrázků
4 min čtení

Jako poslední se role slavného záporáka Jokera ujal Jared Leto, a ti kteří jste si jej oblíbili, nemusíte se ničeho bát. Jareda budete moct vidět v druhém díle Sebevražedného oddílu nebo ve filmu o Harley Quinn.

O co tedy jde? Studio Warner Bros. ve spolupráci s DC Entertainment chystá samostatný film o Jokerovi a zahraje si jej taletovaný herec Joaquin Phoenix. Warneři sice roli Jokera chtěli přidělit Leonardu DiCapriu, ale ten odmítl. Scénáře a následně i režie se ujal Todd Philips a půjde o gansterku z osmdesátých let.

Není to poprvé, co Phoenix dostal nabídku zahrát si v komiksovém trháku. V minulosti se jednalo o roli Doctora Strange nebo Lexe Luthora, ale asi se shodneme na tom, že Joker pro něj je ta nejlepší volba. Pojďme si teď společně připomenout herce, kteří se v této roli vystřídali.

  • Cesar Romero

  • Jack Nicholson

  • Heath Ledger

  • Jared Leto

Zdroje: imdb.cz, tyden.cz

Který z herců se Vám líbil v roli nejvíce?

Cesar Romero
Jack Nicholson
Heath Ledger
Jared Leto
Celkem hlasů: 92
5 filmů o autech, které musíte vidět!

5 filmů o autech, které musíte vidět!

Drahá a rychlá auta, nebezpečná rychlost a akční přestřelky. Přesně tohle nesmí ve filmech o autech chybět. Těchto pět filmů by si neměl nechat ujít žádný...

18. 02. 2018
Pavla Škultetyová
10 min čtení
10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

Seriál 13 Reasons Why produkovaný Selenou Gomez se stal téměř přes noc hitem a fanoušci se mohou už tento rok těšit na druhou sérii. V první sérii jsme se dozvěděli kdo měl podíl na...

19. 02. 2018
Eliška Reiglová
16 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background