background - Je to hra, nebo ne?
Je to hra, nebo ne?

Je to hra, nebo ne?

14. 02. 2018
Šárka Fikejsová
0 obrázků
3 min čtení

Noční hra (v originále Game night) je nadcházející krimi akční americká komedie ze studia Warner Bros a premiéru můžeme očekávat 1. března 2018. Můžeme se těšit na Jasona Batemana a Rachel McAdamsa, kteří se skupinou přátel zažijí neobyčejnou herní noc, která se změní v tajemství vraždy.

Příběh Maxe a Annie, jejichž pravidelné společenské herní večery s dalšími páry naberou obrátky ve chvíli, kdy Maxův charizmatický bratr Brooks zorganizuje párty se záhadnou vraždou, včetně falešných lupičů a federálních agentů. Takže kdy je Brooks unesen, je to pořád ještě součást hry... nebo není? (Vertical Ent.)

Skupina přátel se pravidelně setkává za svou herní nocí a v jednu takovou noc se ocitá ve vyšetřování skutečného tajemství vraždy. Jak tohle jen může dopadnout?

Zdroje: csfd.cz, imdb.com

Zaujal tě film?

Ano.
Moc ne.
Ne, ale možná se na něj podívám.
Celkem hlasů: 10
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background