background - Je to hra, nebo ne?
Je to hra, nebo ne?

Je to hra, nebo ne?

14. 02. 2018
Šárka Fikejsová
0 obrázků
3 min čtení

Noční hra (v originále Game night) je nadcházející krimi akční americká komedie ze studia Warner Bros a premiéru můžeme očekávat 1. března 2018. Můžeme se těšit na Jasona Batemana a Rachel McAdamsa, kteří se skupinou přátel zažijí neobyčejnou herní noc, která se změní v tajemství vraždy.

Příběh Maxe a Annie, jejichž pravidelné společenské herní večery s dalšími páry naberou obrátky ve chvíli, kdy Maxův charizmatický bratr Brooks zorganizuje párty se záhadnou vraždou, včetně falešných lupičů a federálních agentů. Takže kdy je Brooks unesen, je to pořád ještě součást hry... nebo není? (Vertical Ent.)

Skupina přátel se pravidelně setkává za svou herní nocí a v jednu takovou noc se ocitá ve vyšetřování skutečného tajemství vraždy. Jak tohle jen může dopadnout?

Zdroje: csfd.cz, imdb.com

Zaujal tě film?

Ano.
Moc ne.
Ne, ale možná se na něj podívám.
Celkem hlasů: 6
5 filmů o autech, které musíte vidět!

5 filmů o autech, které musíte vidět!

Drahá a rychlá auta, nebezpečná rychlost a akční přestřelky. Přesně tohle nesmí ve filmech o autech chybět. Těchto pět filmů by si neměl nechat ujít žádný...

18. 02. 2018
Pavla Škultetyová
10 min čtení
10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

Seriál 13 Reasons Why produkovaný Selenou Gomez se stal téměř přes noc hitem a fanoušci se mohou už tento rok těšit na druhou sérii. V první sérii jsme se dozvěděli kdo měl podíl na...

19. 02. 2018
Eliška Reiglová
16 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background