background - Seriálové hvězdy se vrací v hororu Truth or Dare!
Seriálové hvězdy se vrací v hororu Truth or Dare!

Seriálové hvězdy se vrací v hororu Truth or Dare!

13. 02. 2018
Eliška Reiglová
0 obrázků
3 min čtení

Už v polovině dubna letošního roku se můžeme těšit na nový horor od studií Universal ve spolupráci s Blumhouse Productions. Pro role ústředních postav byly vybrány dvě hvězdy nejpopulárnějších teen seriálů poslední doby - Lucy Hale ze seriálu Pretty Little Liars a Tyler Posey ze seriálu Teen Wolf.

I nevinná přátelská hra jako vadí, nevadí, se dokáže zvrhnout v boj o holý život. O tom se sama přesvědčí parta přátel, která se rozhodla tuto hru hrát. Co se stane, když neznámá entita začne trestat každého, kdo místo pravdy řekne lež? A jaké následky bude mít odmítnutí splnit úkol?

Díky obsazení se můžeme těšit na kvalitní horor. Již zmíněné seriálové hvězdy už byly obětí smyšleného vraha a tak víme, že se dokáží vcítit do vystrašené postavy. Lucy Hale si zahrála oběť ve filmu Vřískot 4 a Tyler Posey se stal obětí stejného vraha v seriálu Vřískot, vysílaném stanicí MTV.

Na trailer se můžete podívat zde:

youtube.com

imdb.com, csfd.cz

Těšíte se na Truth or Dare?

Ano!
Nejsem si jistý/á.
Ne.
Celkem hlasů: 9
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background