background - Thomas proti Z.L.O.S.I.N.u. Jak to nakonec dopadne?
Thomas proti Z.L.O.S.I.N.u. Jak to nakonec dopadne?

Thomas proti Z.L.O.S.I.N.u. Jak to nakonec dopadne?

7. 02. 2018
Pavla Škultetyová
0 obrázků
6 min čtení

Konečně jsme se dočkali pokračování! Thomas a ostatní Placeři jsou zpět s dalším dílem populární trilogie s podtitulem Vražedná léčba. Stejně jako předchozí díly: Labyrint: Útěk a Zkoušky ohněm natočil i toto pokračování režisér Wes Ball ve spolupráci se scenáristou T. S. Nowlinem podle knižního románu Labyrint psaného spisovatelem Jamesem Dashnerem.

Zdroj: Google.cz

Světová premiéra byla plánována na 17. únor 2017, avšak kvůli zranění hlavního představitele Dylana O'Briena byla odložena a následně ještě jednou přesunuta na 26. ledna 2018. V České republice měla premiéru 25. ledna 2018.

Já, jako fanoušek Labyrintu, jsem na premiéře samozřejmě nemohla chybět. A musím konstatovat, že jsem čekala víc.

V tomto díle se Thomas a přátelé snaží zachránit Minha. To je zavede až do posledního Města, kde sídlí Z.L.O.S.I.N. a zde také vytváří lék proti nakažlivé nemoci.

Zdroj: google.cz

Každý, kdo má rád akci, si přijde na své, páč akce je tam až až. Stejně jako několik konců-nekonců a zvratů. Ale abych nebyla stále jen negativní. Po celý film jsem byla napjatá a dokonce mi ukáplo i několik slz. Rozhodně nelituji, že jsem se do kina vypravila a všem ostatním fanouškům doporučuji učinit stejně.

Zdroj: google.cz

Ve filmu můžete, stejně jako v minulých dílech, vidět staré tváře, jako třeba Dylana O'Briana (Thomas), Thomase Brodie-Sangstera (Newt), Kayu Scodelariovou (Teresa) a Willa Poultera (Gally).

Oficiální trailer - cz titulky:

Zdroje: wikipedia.org, csfd.cz, youtube.com

Máte rádi film/y Labyrint?

Ano, velmi
Nejsou špatné
Spíš ne
Ne, nelíbí se mi
Celkem hlasů: 72
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background