background - 2. řada The End of the F***ing World?!
2. řada The End of the F***ing World?!

2. řada The End of the F***ing World?!

9. 02. 2018
Klára Klihavcová
0 obrázků
5 min čtení

Ačkoli britský Channel 4 nedávno prohlásil, že "žádná rozhodnutí" ještě nebyla dána, na základě ohromného úspěchu se dá očekávat, že Netflix v natáčení bude chtít pokračovat.

Herec Alex Lawther, v hlavní roli Jamese, říká: "Ještě si nejsme jistí. Seriál byl natočený podle komiksu Charlese Forsmana a ten komiks končí tam, kde končí naše poslední epizoda. Takže uvidíme."

Tvůrce celého seriálu, John Entwistle v posledním rozhovoru řekl, že dostává tisíce zpráv od fanoušků, kteří ho žádají o pokračování. Zároveň se i sám vyjádřil, že doufá v druhou sérii. A dále vysvětluje: "Zajímáme se o to, co si myslí lidé, kteří chtějí také vidět Alyssu a Jamese znovu, abychom našli co nejlepší přístup, jakým lze tyto dva vrátit na scénu a dál rozvíjet jejich příběh."

zdroj: tvtime.com

I Jessica Barden jako Alyssa se k možnému pokračování vyjádřila: "Tahle show je moje vysněná práce, takže bych neváhala a zopakovala to s radostí. Jsem ale jenom herečka, takže jenom jedu podle scénáře, jsem tam kde mám být a dělám co mi řeknou. Záleží to na jiných lidech."

Výsledky jsou zatím tedy nejasné, ale vše směřuje k tomu, že další série bychom se dočkat opravdu mohli. Kdo by si přece nechal ujít takovouhle alternativní dark komedii se skvělým playlistem?

A pokud k tomu dojde, těšit se můžeme již na konci tohoto roku nebo na začátku toho příštího.

zdroj: express.co.uk, digitalspy.com

Uvítali byste druhou sérii?

Ani ne, stačila ta první.
Rozhodně!
Neviděl/a jsem ještě tu první.
Možná, nebyl to zas takový zázrak.
Celkem hlasů: 360
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background