background - Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny
Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny

6. 02. 2018
Pavla Škultetyová
0 obrázků
5 min čtení

Fanoušci kouzelnického světa pozor! Přichází pokračování filmu Fantastická zvířata a kde je najít z roku 2016. V režisérském křesle opět sedí David Yates a nakládá se scénářem od samotné J. K. Rowling. Vydání filmu je stanoveno na 16. listopad 2018 společností Warner Bros.

A o co se bude tentokrát jednat? Film se bude odehrávat v roce 1927, tedy pár měsíců po událostech prvního filmu. Grindelwald uniká polapení a shromažďuje své přívržence čisté kouzelnické krve, aby mohl uskutečnit své plány a ovládnout mudly. Do cesty se mu ale postaví mladý Albus Brumbál, který spojí síly se svým bývalým studentem Newtem Scamanderem.

zdroj:google.cz

Na obrázku Jude Law jako mladý Albus Brumbál a Eddie Redmayne jako Mlok Scamander.

Fantastická zvířata budou takovým lehkým světoběžníkem, protože s každým dílem navštíví nějaké jiné místo. Tuto informaci potvrdil sám režisér David Yates.

První díl se odehrával v New Yorku a s tím druhým se podíváme do kouzelné Paříže. Ve stejném duchu tedy budeme pokračovat, ale zatím můžeme jen spekulovat, kam se podíváme v příštím díle. Avšak David Yates už ví, kam zavítáme s třetím filmem, ale ten zatím není předmětem jednání, takže si na tuto informaci musíme ještě počkat.

Dalšího, tedy třetího, pokračování se dočkáme 20. listopadu 2020. V říjnu 2016 Rowlingová potvrdila, že série bude nakonec obsahovat celkem pět filmů, takže se máme rozhodně na co těšit. Jen doufejme, že děj bude i nadále tak napínavý a akční.

Zdoje: wikipedia.org, ign.com

Těšíte se na pokračování?

Ano, nemůžu se dočkat.
První díl se mi líbil, ale o pokračování nemám zájem.
Ne, nelíbil se mi ani první díl.
Celkem hlasů: 114
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background