background - Dannyho parťáci v ženském podání!
Dannyho parťáci v ženském podání!

Dannyho parťáci v ženském podání!

4. 02. 2018
Šárka Fikejsová
0 obrázků
3 min čtení

V červnu se můžeme těšit na hvězdně obsazený remake Dannyho parťáků v ženském podání. Debbie a její parťačky (v anglickém originále Ocean's Eight) je připravovaná americká filmová komedie, ve které uvidíme hvězdy jako je Sandra Bullock, Helena Bonham Carter, Rihanna, Anne Hathaway nebo James Corden.

Jediné, co k filmu zatím víme, je to, že odcizená sestra Dannyho, Debbie, se pokouší o loupež století na newyorské hvězdné každoroční Met Gala. Jejím prvním krokem je sestavit dokonalou posádku: Lou, Rose, Eight ball, Tammy, Amita a Constance.

Natáčet se začalo 25. října 2016 v New Yorku a ukončeno mělo být v březnu 2017, ale 5. května bylo oznámeno další natáčení na Staten Islandu.

*Zdroje: imdb.com, wikipedia.org

Těšíte se na remake?

Ano.
Ne.
Nevypadá to špatně, možná se podívám.
Celkem hlasů: 46
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background