background - Dannyho parťáci v ženském podání!
Dannyho parťáci v ženském podání!

Dannyho parťáci v ženském podání!

4. 02. 2018
Šárka Fikejsová
0 obrázků
3 min čtení

V červnu se můžeme těšit na hvězdně obsazený remake Dannyho parťáků v ženském podání. Debbie a její parťačky (v anglickém originále Ocean's Eight) je připravovaná americká filmová komedie, ve které uvidíme hvězdy jako je Sandra Bullock, Helena Bonham Carter, Rihanna, Anne Hathaway nebo James Corden.

Jediné, co k filmu zatím víme, je to, že odcizená sestra Dannyho, Debbie, se pokouší o loupež století na newyorské hvězdné každoroční Met Gala. Jejím prvním krokem je sestavit dokonalou posádku: Lou, Rose, Eight ball, Tammy, Amita a Constance.

Natáčet se začalo 25. října 2016 v New Yorku a ukončeno mělo být v březnu 2017, ale 5. května bylo oznámeno další natáčení na Staten Islandu.

*Zdroje: imdb.com, wikipedia.org

Těšíte se na remake?

Ano.
Ne.
Nevypadá to špatně, možná se podívám.
Celkem hlasů: 37
5 filmů o autech, které musíte vidět!

5 filmů o autech, které musíte vidět!

Drahá a rychlá auta, nebezpečná rychlost a akční přestřelky. Přesně tohle nesmí ve filmech o autech chybět. Těchto pět filmů by si neměl nechat ujít žádný...

18. 02. 2018
Pavla Škultetyová
10 min čtení
10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

Seriál 13 Reasons Why produkovaný Selenou Gomez se stal téměř přes noc hitem a fanoušci se mohou už tento rok těšit na druhou sérii. V první sérii jsme se dozvěděli kdo měl podíl na...

19. 02. 2018
Eliška Reiglová
16 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background