background - Bude se ohýbat časem!
Bude se ohýbat časem!

Bude se ohýbat časem!

7. 02. 2018
Šárka Fikejsová
0 obrázků
5 min čtení

Představujeme Vám nový rodinný film V pasti času v (A wrinkle in time) inspirovaného stejnojmennou knižní předlohou od spisovatelky Madeleine L’Engle. Vyrazit do kina budeme moci od 12. dubna 2018.

Meg Murryová je typická středoškolačka, která bojuje s nízkým sebevědomím a která touží zapadnout. Je dcerou světoznámého fyzika, je inteligentní a talentovaná, stejně jako její mladší bratr, Charles Wallace, což si však Meg zatím neuvědomuje. Situaci silně zkomplikuje zmizení pana Murreyho, které Meg sklíčí a její matce zlomí srdce. Charles Wallace představí Meg a jejímu spolužákovi Calvinovi tři nebeské bytosti, které přicestovaly na Zemi, aby našli pana Murreyho. Společně se vydávají na dobrodružnou cestu. Pomocí skládání času a prostoru jsou přenášeni na světy za hranicemi fantazie, kde musí čelit mocné zlé síle. Na Zemi se Meg vrátí jen tehdy, když se naučí čelit temnotě ve svém nitru a najde sílu potřebnou k poražení temnoty, jež se rychle šíří vesmírem.(Falcon)

Natáčení se konalo v Eurece, Kalifornie, v Humboldt County od 29. listopadu 2016 a končilo 5. nebo 6. prosince. Natáčení také proběhlo v Sequoia Parku Eureka, který se nachází vedle Sequoia Park Zoo. Místa natáčení pro film byla v posledních dvou týdnech založena v centrálním Otagu na Novém Zélandu. Účastníci a posádka byli na Novém Zélandu po dobu dvou týdnů natáčení scén v jižních Alpách na stanici Hunter Valley u jezera Hāwea, kde se objevily i tradiční Māori powhiri a karakia, domorodé národy Nového Zélandu.

Zdroje: csfd.cz, imdb.com, wikipedia.org

Těšíte se na film?

Ano.
Ne.
Moc mě nezaujal, ale možná se podívám.
Celkem hlasů: 14
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background