background - Bude se ohýbat časem!
Bude se ohýbat časem!

Bude se ohýbat časem!

7. 02. 2018
Šárka Fikejsová
0 obrázků
5 min čtení

Představujeme Vám nový rodinný film V pasti času v (A wrinkle in time) inspirovaného stejnojmennou knižní předlohou od spisovatelky Madeleine L’Engle. Vyrazit do kina budeme moci od 12. dubna 2018.

Meg Murryová je typická středoškolačka, která bojuje s nízkým sebevědomím a která touží zapadnout. Je dcerou světoznámého fyzika, je inteligentní a talentovaná, stejně jako její mladší bratr, Charles Wallace, což si však Meg zatím neuvědomuje. Situaci silně zkomplikuje zmizení pana Murreyho, které Meg sklíčí a její matce zlomí srdce. Charles Wallace představí Meg a jejímu spolužákovi Calvinovi tři nebeské bytosti, které přicestovaly na Zemi, aby našli pana Murreyho. Společně se vydávají na dobrodružnou cestu. Pomocí skládání času a prostoru jsou přenášeni na světy za hranicemi fantazie, kde musí čelit mocné zlé síle. Na Zemi se Meg vrátí jen tehdy, když se naučí čelit temnotě ve svém nitru a najde sílu potřebnou k poražení temnoty, jež se rychle šíří vesmírem.(Falcon)

Natáčení se konalo v Eurece, Kalifornie, v Humboldt County od 29. listopadu 2016 a končilo 5. nebo 6. prosince. Natáčení také proběhlo v Sequoia Parku Eureka, který se nachází vedle Sequoia Park Zoo. Místa natáčení pro film byla v posledních dvou týdnech založena v centrálním Otagu na Novém Zélandu. Účastníci a posádka byli na Novém Zélandu po dobu dvou týdnů natáčení scén v jižních Alpách na stanici Hunter Valley u jezera Hāwea, kde se objevily i tradiční Māori powhiri a karakia, domorodé národy Nového Zélandu.

Zdroje: csfd.cz, imdb.com, wikipedia.org

Těšíte se na film?

Ano.
Ne.
Moc mě nezaujal, ale možná se podívám.
Celkem hlasů: 12
5 filmů o autech, které musíte vidět!

5 filmů o autech, které musíte vidět!

Drahá a rychlá auta, nebezpečná rychlost a akční přestřelky. Přesně tohle nesmí ve filmech o autech chybět. Těchto pět filmů by si neměl nechat ujít žádný...

18. 02. 2018
Pavla Škultetyová
10 min čtení
10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

Seriál 13 Reasons Why produkovaný Selenou Gomez se stal téměř přes noc hitem a fanoušci se mohou už tento rok těšit na druhou sérii. V první sérii jsme se dozvěděli kdo měl podíl na...

19. 02. 2018
Eliška Reiglová
16 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background