background - Mezinárodní den žen nám přiveze Tátovu volhu
Mezinárodní den žen nám přiveze Tátovu volhu

Mezinárodní den žen nám přiveze Tátovu volhu

7. 02. 2018
Eliška Reiglová
0 obrázků
3 min čtení

Již osmého března se dočkáme nového filmu Tátova volha, jehož natáčení se neujal nikdo jiný než Jiří Vejdělek, kterého můžete znát například díky filmu Ženy v pokušení. Hlavní obsadily výborné herečky Eliška Balzerová a Tatiana Vilhelmová.

Příběh pojednává o ženě jménem Eva, která se společně se svou dcerou Terezou vydává na pátrací výpravu po bývalých milenkách jejího zesnulého manžela Ludvíka. Tyto výpravy podnikají v jeho veteránu, na který nedal dopustit. Navíc jim náhodně nalezená dětská kresba odhalí, že Tereza má zřejmě stejně starého nevlastního bratra.

V komedii pojednávající o ženských osudech uvidíme mnoho hereckých es. Kromě představitelek hlavních rolí se ve filmu objeví například i Vilma Cibulková, Bolek Polívka, Eva Holubová, nebo Hana Maciuchová.

Na trailer se můžete podívat zde:

Zdroj: youtube.com

Zdroje: ceskatelevize.cz, csfd.cz

Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background