background - Legendární seriál Čarodějky se dočká rebootu!
Legendární seriál Čarodějky se dočká rebootu!

Legendární seriál Čarodějky se dočká rebootu!

9. 02. 2018
Eliška Reiglová
0 obrázků
4 min čtení

Děti devadesátých let mohou začít oslavovat. Po dlouhém spekulování bylo potvrzeno, že seriál Čarodějky se dočká rebootu. Opět se můžeme těšit na tři mocné sestry, jež pomocí svých kouzelných sil bojují proti démonům.

Zklamáním pro mnohé fanoušky je, že děj seriálu nebude zasazený do minulosti, ale do přítomnosti. Většina z nich si totiž představovala seriál, který by ukazoval dobu před příchodem Piper, Prue a Phoebe. Tvůrci se však rozhodli vytvořit novou generaci sester a tak je tady alespoň nepatrná možnost, že se na obrazovkách objeví i některá z původních hlavních hrdinek. Můžeme si ovšem být jisti, že Shannen Doherty, ani Holly Marie Combs, představitelky Prue a Piper se v seriálu neobjeví - na jeho konto se totiž vyjádřily velmi negativně.

Neobjeví se ani původní dům, sestry se o svých schopnostech dozví v univerzitním městečku, které bylo vybráno jako vhodné místo pro děj seriálu. Podle zdrojů ze CW Network se bude nová hlavní sestava potýkat především s démony a s utvrzováním rodinných vztahů.

Další informace jsou prozatím drženy pod pokličkou, stejně jako datum premiéry pilotního dílu, jehož natáčení aktuálně probíhá. Nezbývá nám tedy než doufat, že reboot bude alespoň na stejné úrovni, jako původní seriál.

Zdroj: cosmopolitan.com

Byly jste fanoušky původního seriálu Čarodějky?

Ano!
Ano, dokud nevyměnili Prue za Paige.
Ne.
Celkem hlasů: 101
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background