background - Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená
Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená

2. 02. 2018
Šárka Fikejsová
0 obrázků
5 min čtení

Po úspěšném animáku Hotel Transylvánie (výdělečnost 358 miliónů dolarů) a ještě úspěšnějším pokračování Hotel Transylvánie 2 (výdělečnost 473 miliónů dolarů) se v červenci můžeme těšit na Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená opět pod vedením režiséra Genndyho Tartakovského.

Ve filmu od Sony Animation Pictures Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená se s naší oblíbenou rodinkou strašidel vydáme na výletní parník, kde si má Drákula zaslouženě oddechnout od práce v hotelu. Drákulův doprovod si užívá klidnou plavbu a s radostí využívá vše, co může luxusní plavidlo nabídnout, od strašidelného volejbalu po exotické exkurze a opalování při Měsíčku. Když však Mavis zjistí, že se Drákula zbláznil do záhadné kapitánky lodi Eriky, která skrývá strašlivé tajemství, jež by mohlo zničit strašidla po celém světě, stane se z dovolené snů noční můra. (Falcon)

Vedení hotelu může být náročné a vyčerpávající i pro samotného Dákulu, proto se letos vydají na dovolenou. Už z traileru je poznat, že se opět nebudeme nudit. Šest let po událostech předchozího filmu se příběh věnuje Drákulovi, Mavis, Johnnymu a zbytku jejich rodiny, jak lidem, tak i příšerám, a přátelům, když si užívají dovolenou na luxusní lodi Monster Cruise Ship, kde má Drákula spadeno na tajemnou kapitánku lodi Ericku, která je tajným potomkem Abrahama Van Helsinga, proslulého monstrumového vraha a Drákulova starověkého archenemy. Nyní je načase, aby byla Mavis vůdcem "Drac Pack" a vyzvala všechny, aby zastavili Drákulu dřív, než bude pozdě.

Zdroje: csfd.cz, imdb.com

Těšíte se na Příšerózní dovolenou?

Ano!
Ne.
Celkem hlasů: 35
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background