background - Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená
Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená

2. 02. 2018
Šárka Fikejsová
0 obrázků
5 min čtení

Po úspěšném animáku Hotel Transylvánie (výdělečnost 358 miliónů dolarů) a ještě úspěšnějším pokračování Hotel Transylvánie 2 (výdělečnost 473 miliónů dolarů) se v červenci můžeme těšit na Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená opět pod vedením režiséra Genndyho Tartakovského.

Ve filmu od Sony Animation Pictures Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená se s naší oblíbenou rodinkou strašidel vydáme na výletní parník, kde si má Drákula zaslouženě oddechnout od práce v hotelu. Drákulův doprovod si užívá klidnou plavbu a s radostí využívá vše, co může luxusní plavidlo nabídnout, od strašidelného volejbalu po exotické exkurze a opalování při Měsíčku. Když však Mavis zjistí, že se Drákula zbláznil do záhadné kapitánky lodi Eriky, která skrývá strašlivé tajemství, jež by mohlo zničit strašidla po celém světě, stane se z dovolené snů noční můra. (Falcon)

Vedení hotelu může být náročné a vyčerpávající i pro samotného Dákulu, proto se letos vydají na dovolenou. Už z traileru je poznat, že se opět nebudeme nudit. Šest let po událostech předchozího filmu se příběh věnuje Drákulovi, Mavis, Johnnymu a zbytku jejich rodiny, jak lidem, tak i příšerám, a přátelům, když si užívají dovolenou na luxusní lodi Monster Cruise Ship, kde má Drákula spadeno na tajemnou kapitánku lodi Ericku, která je tajným potomkem Abrahama Van Helsinga, proslulého monstrumového vraha a Drákulova starověkého archenemy. Nyní je načase, aby byla Mavis vůdcem "Drac Pack" a vyzvala všechny, aby zastavili Drákulu dřív, než bude pozdě.

Zdroje: csfd.cz, imdb.com

Těšíte se na Příšerózní dovolenou?

Ano!
Ne.
Celkem hlasů: 32
5 filmů o autech, které musíte vidět!

5 filmů o autech, které musíte vidět!

Drahá a rychlá auta, nebezpečná rychlost a akční přestřelky. Přesně tohle nesmí ve filmech o autech chybět. Těchto pět filmů by si neměl nechat ujít žádný...

18. 02. 2018
Pavla Škultetyová
10 min čtení
10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

Seriál 13 Reasons Why produkovaný Selenou Gomez se stal téměř přes noc hitem a fanoušci se mohou už tento rok těšit na druhou sérii. V první sérii jsme se dozvěděli kdo měl podíl na...

19. 02. 2018
Eliška Reiglová
16 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background