background - Deadpool 2 bude v květnu, co bychom měli o filmu vědět?
Deadpool 2 bude v květnu, co bychom měli o filmu vědět?

Deadpool 2 bude v květnu, co bychom měli o filmu vědět?

29. 01. 2018
Šárka Fikejsová
0 obrázků
7 min čtení

Deadpool 2 je nadcházející americký superhrdinský film založený na Marvel Comics charakteru Deadpool, distribuovaný 20th Century Fox. Je to jedenáctá splátka ve filmové sérii X-Men a pokračování filmu Deadpool (2016). Plány na pokračování začaly předtím, než Deadpool spatřil světlo světa, a byly potvrzeny v únoru 2016. Ačkoli původní tvůrčí tým Reynolds, Reese, Wernick a režisér Tim Miller byli rychle připraveni vrátit se za druhý film, Miller opustil projekt v říjnu 2016 kvůli kreativním rozdílům s Reynoldsem, ale brzy jej nahradil David Leitch.

Počáteční natáčení začalo 17. června 2017 na hradě v Hatley v Kanadě, které je používáno k zobrazení X-Mansion ve filmech X-Men. 14. srpna, kaskadérka Joi "SJ" Harrisová zemřela při motocyklové nehodě poté, co ztratila kontrolu a narazila do Shaw Tower. Harrisová, první afroamerická ženská profesionální závodnice, pracovala na filmu jako kaskadér poprvé. Neměla helmu, protože postava, kterou hrála, ji nenosí a od momentu, kdy se k filmu připojila, nebyl čas, aby ji vytvořili za paruku. Měla dva celé dny zkoušení a dalších pět pokusů v den nehody. Melissa Stubbsová byla k dispozici a byla ochotná udělat kousek, ale nezkušená Harrisová byla upřednostněna vzhledem k barvě své kůže. Toto rozhodnutí bylo kritizováno několika profesionálními kaskadéry, přičemž mnoho z nich poznamenalo, že zkušenosti závodních motocyklů ji nutně nepovažují za schopného kaskadéra. Natáčení bylo oficiálně ukončeno 14. října 2017.

Deadpool měl poměrně malý rozpočet ve výši 58 miliónů dolarů a v kinech se mu podařilo utržit 781 miliónů dolarů. David Leitch prohlásil, že Deadpool 2 měl ještě menší rozpočet než první díl. Reese také prohlásil, že krátké video No Good Deed, které se zaměňuje za trailer, nemá s filmem nic společného, respektive se to ve filmu neobjeví.

A jelikož nám toho trailer příliš neprozradil, nezbývá nám nic jiného, než si počkat až bude film v kině.

Zdroje: csfd.cz, imdb.com, denofgeek.com

Těšíte se na pokračování?

Ano!
Ne.
Celkem hlasů: 115
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background