background - Alfa - nikdy není jisté, že přežiješ
Alfa - nikdy není jisté, že přežiješ

Alfa - nikdy není jisté, že přežiješ

30. 01. 2018
Šárka Fikejsová
0 obrázků
5 min čtení

Když jsem poprvé viděla plakát na tento film, automaticky se mi vybavil seriál Teen wolf, kde se to alfami jen hemží. Realita je ovšem úplně jiná a žádné vlkodlaky ve filmu nenajdete. Příběh je o vzniku přátelství mezi člověkem a vlkem, respektive o ochočení divokého vlka, který se později stává člověku přítelem, jak ukazuje trailer.

Velkolepé dobrodružství, odehrávající se během poslední doby ledové v Evropě před 20 tisíci lety. Mladý lovec, který se vypravil na svůj první lov se skupinou nejlepších lovců kmene, utrpí zranění a je ostatními zanechán napospas osudu. Když se probere, zjišťuje, že je zraněn a sám - je nucen naučit se přežít v drsné a nemilosrdné divočině. S jistými komplikacemi se mu podaří ochočit si osamělého vlka, kterého opustila jeho smečka, a postupně se učí spoléhat se jeden na druhého. Stanou se z nich přátelé, kteří budou nuceni přečkat bezpočet nebezpečných a náročných situací, pokud mají nalézt cestu zpátky domů dříve, než nadejde vražedná zima. (Falcon)

Film by u nás měl mít premiéru v březnu, a ačkoliv mi trailer nepřipadal špatný, osobně mě film neláká. Pro režiséra Alberta Hughese, který se nejvíc proslavil filmem Z pekla, je Alfa návratem na filmové plátno po dlouhých osmi letech. Film byl poprvé oznámen 15. září 2015 a casting byl dokončen 19. února 2016. Natáčet se pak začalo o tři dny později ve Vancouveru a v Drumhelleru. Některé natáčení také proběhlo ve městě Burnaby. A později i na Islandu.

Film určitý potenciál má, to se musí nechat, a své příznivce si jistě najde.

Zdroje: csfd.cz, imdb.com, wikipedia.org

Zaujal tě film?

Ano
Ne
Celkem hlasů: 20
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background