background - Hoax - Přátelé ve filmu nebudou!
Hoax - Přátelé ve filmu nebudou!

Hoax - Přátelé ve filmu nebudou!

28. 01. 2018
Eliška Reiglová
0 obrázků
4 min čtení

Je tomu už více jak týden, co vyšel trailer na film Přátelé, který měl údajně vyjít už v tomto roce. Fanoušci po celém světě začali jásat, jejich radost ovšem brzy opadla - trailer byl totiž sestříhán z filmů a pořadů, ve kterých se protagonisté seriálu objevili spolu.

Falešný trailer nám ukázal, jak by mohly životy našich oblíbených postav pokračovat. Monica a Chandler se rozvádějí, Joeyho herecká kariéra pokračuje, Phoebe a Mike mají v manželství problémy a Ross s Rachel stále uvažují, jestli spolu mají být, nebo ne.

I přes fakt, že video obletělo a pobláznilo téměř celý svět, pozorní fanoušci mohli poznat, že jde o hoax. V traileru totiž nepadla jediná zmínka o dvojčatech Bingových, ani o dceři Rosse a Rachel, Emmě.

Spoluautorka a producentka seriálu, Marta Kaufmann, se už v roce 2004 vyjádřila, že k pokračování Přátel nikdy nedojde. Její tvrzení poté potvrdila Jennifer Aniston, která řekla, že v této době by seriál nemohl fungovat. V kavárně by prý všichni koukali do svých telefonů.

Pokud jste "trailer" ještě neviděli, můžete se podívat hned teď:

Zdroje: huffingtonpost.com, thesun.co.uk

Přáli byste si pokračování seriálu Přátelé?

Ano!
Je mi to jedno.
Ne.
Celkem hlasů: 71
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background